• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni PVP sunucusu açıldı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Floye

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2009
Puanı
28

Sunucunun açıklaması:

Knight Online PVP sunucusu, oyuncunun oyuncuya karşı savaştığı, güçlü savaşçılar için hazırlanan bir sunucudur. PVP sunucusunda oyuncular, savaş alanlarında gösterdikleri cesaret ile ödüllendirilirler. Bu sunucu da görev yok, canavar yok!

Sunucu Hakkında Bilgi:
- Bütün oyuncular 70 Level'dan başlar (Level atlama ve experience kasma kaldırılmıştır).
- Unique itemler kazanma şansı.
- Ve en güzelide En iyi oyuncuların %60'ı karakterlerini Kronos ve Ionia serverları dışında, herhangi bir servera karakterini taşıyabilir.
- Serverda üstün başarı gösterenlerdaha özel hediyeler kazanır.
- Server 7/24 online.

Konu anlatımı bana aittir. Konu içeriği alıntıdır.
Haberin kaynağı; Knight Online World – Free to Play Online Fantasy MMORPG & Massive PVP Multiplayer Game – Gamers First

Emeğe saygı bir teşekkürü hor görmeyin :)

Son düzenleme:
Evet ilk öğrendiğimde knight oynayan arkadaşlarım söylemişti aslında haberi çok önceden aldım yeni yayınlanmış pek şaşırdım.

Özel bir premium olacakmış o premium olanlar girebiliceklermiş

Evet ilk öğrendiğimde knight oynayan arkadaşlarım söylemişti aslında haberi çok önceden aldım yeni yayınlanmış pek şaşırdım.

Özel bir premium olacakmış o premium olanlar girebiliceklermiş

Ben uzak kalmıştım birazda geri döndüm şimdi bayadır açıkmış sanırım bu server :)

premiumsuz girilmemesi çok ama çok kötü olmuş şahset premiumum olmasına rağmen katılmayı düşünmüyorum !

Paragöz oyunları sıaralarsak ko 1.ci sırada silkroad 2.ci karahan 3.cü sırada :D

KoleBot v1.0.2.9 1881 ( MultiClient Ekli-TPT FİX Full Sürüm)

Geri