• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni rap şarkım

Gloomy Woods

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2011
Puanı
13
Yaklaşık iki hafta önce yeni şarkımı yayınladım. Daha önce bir, iki kere daha bu forumda paylaşmıştım şarkılarımı. Bu şarkının sözlerini kendimi karanlık hissettiğim anlarda yazmıştım, kaydını aldıktan sonra da istediğim gibi oldu şarkı diyebilirim. Pek fazla çevrem olmadığı için sizle paylaşmak istedim. Rap dinleyen arkadaşlar da dinleyip yorumlarsa sevinirim, teşekkürler. :)

Şarkı linki:
https://www.youtube.com/watch?v=1QOh4X3JjaM

Son düzenleme:
Güzel olmuş biraz daha iyisini yapabilirsin sesinin uyumu güzel sözlerde hoşuma gitti, umarım dahada iyi yerlerde söylersin bu şarkılarını

Güzel olmuş, biraz daha beats kasıp ve mid lere ağırlık vermen gerekiyor sanırım. Müzik ayırt etmem ama nedense SUSPUS dışında pek RAP sevmiyorum. :D Başarılar...

Güzel olmuş biraz daha iyisini yapabilirsin sesinin uyumu güzel sözlerde hoşuma gitti, umarım dahada iyi yerlerde söylersin bu şarkılarını

Eyvallah teşekkürler. :)

- - - Güncellendi - - -

Güzel olmuş, biraz daha beats kasıp ve mid lere ağırlık vermen gerekiyor sanırım. Müzik ayırt etmem ama nedense SUSPUS dışında pek RAP sevmiyorum. :D Başarılar...

Olsun suspus dinlemen de hiç dinlememenden iyidir. :D Teşekkürler.

Çok fazla rap dinlemem ama şarkı sözleri güzel beğendim, başarılar.

Bende rap dinleyen biriyim altyapı ve ses uyumun güzel olmuş, sözler de güzel daha iyi yerlere gelmen dileğiyle yolun açık olsun. :)

Haddimi aşarak bir tavsiye vermek istiyorum nakarat ve giriş kısımları vasat diyebilirim ama lyriclerin oldukça kuvelleti Contranın genelde yaptığını yapman senin için daha iyi olacaktır sesin nakarata uyumlu değil bu yüzden nakaratsız parçalar seslendirmeni tavsiye ederim

Haddimi aşarak bir tavsiye vermek istiyorum nakarat ve giriş kısımları vasat diyebilirim ama lyriclerin oldukça kuvelleti Contranın genelde yaptığını yapman senin için daha iyi olacaktır sesin nakarata uyumlu değil bu yüzden nakaratsız parçalar seslendirmeni tavsiye ederim

Yorumun için teşekkürler, daha önce bir veya iki kez nakarat denemiştim, zaten genelde nakaratsız oluyor yaptığım şakılar. Aslında bu şarkıda nakarat kısmı istediğim gibi oldu ama tabii ki de beğenmeyen de olabilir, tekrardan teşekkürler. :)

Rap denk gelmedikçe dinlemem ama bu hoşuma gitti başarılar. :D

Arkadaşlar yaklaşık iki hafta önce yeni şarkımı yayınladım. Daha önce bir, iki kere daha bu forumda paylaşmıştım şarkılarımı. Bu şarkının sözlerini kendimi en karanlık, en depresif hissettiğim anlarda yazmıştım, kaydını aldıktan sonra da istediğim gibi oldu şarkı diyebilirim. Pek fazla çevrem olmadığı için sizle paylaşmak istedim. Rap dinleyen arkadaşlar da dinleyip yorumlarsa sevinirim, teşekkürler. :)

Şarkı linki:
https://www.youtube.com/watch?v=1QOh4X3JjaM

Selam,
Hocam Funky tarzında denediniz mi daha önce yani biraz daha eğlenceli?
https://www.youtube.com/watch?v=dxqzJaUDIlM
gibi

Gayet güzel ve kaliteli olmuş, nakarat kısmı da hoşuma gitti ama nakarat üzerinde biraz daha çalışırsan çok daha iyisini de yapabilirsin ses tonunda gayet uyumlu tebrikler ve başarılar.

Gayet güzel ve kaliteli olmuş, nakarat kısmı da hoşuma gitti ama nakarat üzerinde biraz daha çalışırsan çok daha iyisini de yapabilirsin ses tonunda gayet uyumlu tebrikler ve başarılar.

Teşekkürler, zaten daha önce nakarat pek fazla okumadığım için nakaratları denedikçe daha iyi yapmaya çalışıyorum, genelde yaptığım şarkılar nakaratsız oluyor. Bu tarz bir nakarat daha önce 1 kere denedim sanırım bu şarkıdaki nakarat diğerine göre daha çok içime sindi, dediğin gibi daha fazla denedikçe dahada gelişir. Yorumun için teşekkürler. :)

Dostum yeni gördüm konuyu, bende iyi bir rap dinleyicisiyim gayet başarılıymış sözler de gayet anlamlı inşallah daha da başarılı olursun daha iyi yerlere gelirsin. :)

Geri