• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Saat Aldım Görüşlerinizi Almak İsterim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lisra

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2012
Puanı
45
$T2eC16RHJIQE9qUHsj5KBRuo,F!bQw~~60_3.JPG

Ebay'dan yeni saat aldım.Fiyatı da gayet uygundu çok hoşuma gitti.Sizin de görüşlerinizi almak isterim
Fiyatını sorarsanız :4.49$
Link isterseniz: New Boy's Quartz Wrist Wath Military Army Style Green Canvas Watchband Free SHIP | eBay

gayet güzel bence ebaydan buraya kargo varmıydı la ? :D

Ben ebaydan direk kargoyla getirtmiştim bir ürün. St.Petersburgtan gelmişti hatta.Daha doğrusu abimin arkadaşına aldırtmıştım ama yani kargo kapıya kadar geldi :D

----------

Saatin rengide çok hoşmuş buarada.Güle güle kullan.

Rengi siyah olaymış bence çok iyi olurmuş hayırlı olsun güle güle tak :D

Rengi çok hoşuma gitti benim herkesin aksine niyese :D Ne çok açık ne çok koyu.Güzelmiş vallahi alaasım geldi benimde bir tane :D

Kayışın yapısı iyi bence hiç o türde bir kayışlı saat kullanmadım ama bu sıcaklarda bileğini yakmaz gibi geliyor

Geri