• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Şampiyon Gnar!

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
21obwad.png

Merhabalar,
Arkadaşlar yeni fakat henüz gelmemiş olan şampiyon Gnar'ı tanıtacağım...

Bu şampiyon hakkında söylenen Solo top şampiyonu olacağı yani üst koridorda oynanabileceği söyleniyor.
Şampiyonun manası yok veya Renekton gibi öfkesi yok.Şampiyonun Kennen,Lee Sin,Zed gibi enerjisi var..

Bknz:

cqyyQYA.png

Şampiyon hakkındaki videolar ;

Burada da yeteneklerini vb şeylerini görüyoruz ;

Evet,düşünceleriniz neler bu şampiyon hakkında ? Sizce nasıl olur ? Hangi heroya karşı counter olarak alabiliriz ?

Son düzenleme:
Üst koridor şampiyonu diyolar ne kadar doğru bilemicem ama bana göre tank olarakda işlevsel kullanılabilir.

ilginç bi hero tr swsinde jung hero olur bu kesin. solo diye gelir ilk supa kadar yolu var

tr de bunu adc oynayıp trolleyecekler olacak tıpkı kennen adc oynamaya çalışanlar gibi. Şampiyonu görür görmez tr deki veletlerin yapmaya çalışacakları şeyi farkediyorum :D
+ enerji rün page dizmek farz oldu geçen çok sorun çektim bu yüzden

pasifi sıkıntı olucak sanki shyvananın ultisi gibi olsaydı daha iyi olabilirdi lanede cs keserken bi anda mega gnara dönüşmesi iyi olmaz x( fakat pasifi hızlı doluyo sanırım bol bol dönüşücek galiba

riotun hep yaptığı şey yeni camp çıkınca herzaman op olur, satışını yaptıktan sonra nerflenir alıştık artık, yeni pach de de yasuo ya nerf attılar, bunada nerf atıcaklar garanti

Şu an karakter op şekilde çıkıcak counter falan bile sökmez 7300 IP den çıkacak sonra 6300 e düştügü vakit nerf yemiş demektir. illa counter ogrenecem diyorsanız gnar counter ları açıklandı zaten ama faydasız olacak şimdilik bence

Supp Gnar op !!

tr de bunu adc oynayıp trolleyecekler olacak tıpkı kennen adc oynamaya çalışanlar gibi. Şampiyonu görür görmez tr deki veletlerin yapmaya çalışacakları şeyi farkediyorum :D
+ enerji rün page dizmek farz oldu geçen çok sorun çektim bu yüzden

Birak oyunu simdi, noldu kpss !? Hic ses seda cikmadi senden merak ettim simdi

onu bunu bırakında bi video izledim harbi op olmuş bu kesin nerf yani :D

Champion top lane olacak. Tank/Fighter . Bilidiğim kadarıyla skiller no cost. Saldırdıkca vs rage topluor. Rage fullenince buyuk bir canavara dönüşüyor. Skiller değişiyor o kadar ve ultisini sadece canavarken kullanabiliyor.

Supp Gnar op !!

Birak oyunu simdi, noldu kpss !? Hic ses seda cikmadi senden merak ettim simdi
kanka bir aksilik yok aksine herşey iyi gidiyor.Yani iş çıktı kpss den:) Zamanın geçmesini bekliyorum eylül sonu memurum Allah'ın izniyle ilk maaştan sana bir kostüm ısmarlarım hatırlaman yeter muhabbetini etmiştik forum şahidimdir :D ama ilk maaşla gönderdiğim kostümün yanında o diplomanın ss ini de rülo yapıp göndereceğim sana obis hesabımı bile kapatmış okul mezun olduk diye :D

Geri