• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Şampiyon Kayn !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cuxS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cuxS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Mar 2010
Puanı
181
Yeni Ormancı Kayn !

mk4QZZ.jpg

Kayn Yaşam Öyküsü.

3qvm35.jpg

Kayn Yakından Tanımak için Tıkla

Kayn Yetenekleri Ve Oynanış

Zed'in Varisi | Kayn & Rhaast Hikayesi

Çok güzel bir karakter, umarım çok uçuk damage farkları yaratmaz. Bu arada test eden var mı şampiyonu ? Nasıl durumu ? Tek atıyor mu ?

Bro şampiyon daha çıkmadı.Test sunucusunda test edenlerin videolarını izledim daha çıkmadan nerf yemeye başladı gerçekten ormanda fark yaratacak bir karekter.

Bro şampiyon daha çıkmadı.Test sunucusunda test edenlerin videolarını izledim daha çıkmadan nerf yemeye başladı gerçekten ormanda fark yaratacak bir karekter.

Belli belli, riot akıllanmış galiba şampiyon tam sürümüne geçmeden, her kıtaya gelmeden nerflemeyi öğrenmiş :) İyi bakalım, ww yi bana bıraktıracak mı bu şampiyon görecez :)

Belli belli, riot akıllanmış galiba şampiyon tam sürümüne geçmeden, her kıtaya gelmeden nerflemeyi öğrenmiş :) İyi bakalım, ww yi bana bıraktıracak mı bu şampiyon görecez :)

WW de gerçekten güzel bi hero :D Bende ormanda oynuyorum aslında ama en zevk aldığım hero Lee Shin :D Bence sen bu hero ile WW bırakırsın gibi

oynamayalı baya değişmiş lol yeni yeni herolar :D

Ya hero ilk geldiğinde hem tanıtımı hemde fazla oynanması için damage olması gerektiğinden fazla veriyorlar. Bi kaç heroda denk geldim ona. Bunda da olacak muhtemel bakalım. Ama hero güzel bayağı beğendim

Geri