• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Şampiyon Zyra Hakkında Bilgiler Dökülmeye Başladı !

CaptainAwesome

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ocak 2010
Puanı
2
riot.png
Riot Games Resmi Yazı

mOjD8.jpg
Morello - Baş Şampiyon Tasarımcısı

Jayce'in silahının değişiyor olmasını falan hâlâ eğlenceli buluyor olsam da, gerçekten mega-önemli bir duyurma değil gibi. Yuvarlak bir numara, tabii, ama sırf bu yüzden daha önceden yapabiliyor olduklarımızı yapamamak, bizim için b**tan olurdu.

Ben, her şampiyonun belirli bir konuda önemli bir nokta olmasını istiyorum - oynanış, tasarım, hikaye veya herhangi bir karışımları konusunda daha önce yapmadığımız bir şeyleri yapmakta. Daha önemli şeyler hakkında(canavarlar, neden 3 tane kaslı erkek tipi var falan) başka bir zaman konuşacağım, ama şimdilik bu "100. şampiyon" konusuna odaklanacağım. Diyorum ki, eğer bunun için daha özel bir şey yapabiliyor olsak, neden bunu her şampiyon için yapmıyoruz?

Aslında ilk 100 şampiyonumuzu anlatan küçük, hoş bir video için bir röportaj verdim...hem perdenin arkasındaki kişiyi, hem de kullandığımız yöntemleri falan gösteriyor. Sanırım önümüzdeki hafta yayınlanacak.

Yani, büyük ihtimalle bunu yapmamalıyım, ama her neyse. 101. şampiyon konusunda da çok memnunum çünkü üzerinde, normalden daha fazla çalışmam gerekiyor ve sanırım ihtiyacımız olan bir model. Sizin için bir önizleme...dikiyorum.

(İpucu, etten değil):

Uzun Zamandır Kız şampiyon bekliyordum ve bekleyişim sona ericek gibi. Güçlü olmaması gibi bir ihtimal düşünmüyorum çünkü Lol'ün bütün kız şampiyonları sağlam ve işlevsel ve yeni çıkan kız şampiyonlarda öyle olmaya devam ediyor(Evelynni dışarı atarsak :D)

Not:Alıntıdır

Son düzenleme:
Evelynn Çok Dışlanıyor AP Eve Yüksek Burst u var Direk Adamı Öldürüyor.Bence Tristina ve Ashe Varken Eve ye En Kötü Hero Demek....

Kız heroların içinde en işsizi olduğu için dışarı atıyorum :D

Evelynn Çok Dışlanıyor AP Eve Yüksek Burst u var Direk Adamı Öldürüyor.Bence Tristina ve Ashe Varken Eve ye En Kötü Hero Demek....

Tristana varken diyorsunda Ap eve yerine Ap tristana oynadınmı? 1.5 Ap ratio ultisi var:)

Son düzenleme:
Çiçeklerden felan doğa temalı olduğu anlaşılıyorda artık balçıktanmı olur neyden olur bilmiyorum :D

Yav şimdi bu konu Evelynn tartışma konusumu , espiri olsun diye koyduk.. Belki kötü değil bende biliyorum ama kız şampiyonlar olarak genelleme yaparsak kızların içinde evelynn en işsiz,ks atan,freekill kovalayan bir şampiyon. İtem kastıktan sonrasına laf yok item kasan her şampiyon akar gider ben early game için konuşuyorum :)

Muhabbet
Zyra hakkında olsun bu onun konusu :)

------

Bu resimdeki gibiyse kesin alınmalı bence çok tatlı :D

Eveleyn bana görede ksci anca görünmez gelir 200 hpde keser

ap tristina oyna , ashe 2 phantom 1 %40 lık armor pen 2 phantom 1 infity al gör bakalım :D
evelyn eskiden oynamısdım sadece recommend itemleri aldım gayet önüme çıkan herkezi kesebiliyordum :D

Geri