• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

> Yeni Şarkılar »

OooLonelyOoO

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Haz 2012
Puanı
5
Yabancı şarkı hiç dinlemem gibi birşey ama bi deneme vakti geldi galiba yabancı şarkı rap tarzı buna benzer kulağa hoş gelen şarkıları bu şekilde paylaşırsanız sevinirim.Böyle tanınmış kişilerin güzel parçaları olursa iyi olur sadece yabancı rap ingilizcem üst düzey değil o yüzden yabancı şarkılar pek ilgimi çekmiyordu ama anlayabildiğimiz kadar artık napalım kulağa hoş gelen hareketli parçalarınızı bekliyorum.

Kat DeLuna - Wanna See You Dance net yavaş youtube'a girdigim zaman kopuyor ismini vereyim sen dinlersin :D

Kat DeLuna - Wanna See You Dance net yavaş youtube'a girdigim zaman kopuyor ismini vereyim sen dinlersin :D

direk dediğim gibi verseydin iyi olurdu ama neyse youtube'ye yazıp bakıyorum şimdi ben paylaşayıp bari belki başkalarıda görür beğenir.

----------

Şarkı bu mu kardeş Şuan dinliyorum bakalım nasılmış ?

Anca popta olabilir dediğim,dinlediğim yabancı kadın şarkıcılar böyledir.Böyle şarkıyı anlamasamda kulağa hoş geliyor dinliyorum arada işte bu tür şarkılar demiştim başta örnekte verdim ama buda 2. örnek olsun.

----------

pardon yukarıyı okumamışım :D

Pek uzun bir yazı değil ama forumda zaten okumadan direk yorum atma özelliği olan kişiler çoğunlukta bunu düşünüp kısaltmalıydım dahada :haha

Pek çoğunuzun arayıp bulamadığı şarkılar bende mevcut fakat paylaşmaya kıyamıyorum. :(

Pek çoğunuzun arayıp bulamadığı şarkılar bende mevcut fakat paylaşmaya kıyamıyorum. :(

Boş lafa gerek yok kulağa hoş gelen şarkılar varsa paylaş onuda geç bunun gibi türk bi rapçi varsa böyle sağlam şarkısını paylaş hadi...

----------

Güncel

Son düzenleme:
Boş lafa gerek yok kulağa hoş gelen şarkılar varsa paylaş onuda geç bunun gibi türk bi rapçi varsa böyle sağlam şarkısını paylaş hadi...

Sagopa Kajmer dinlememiş kardeş, gir youtubeye Türkçe rap'in kralını dinle istersen. Norm Ender felan serserinin teki, okay. ;) Bir klibini koyacaktım ama kıyamadım hepsi birbirinden güzel.

Geri