• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
UYARI!!
Stall ve Exchange gold sınırı kesinlikle değiştirilmeyecektir.

İtemleri uçuk fiyattan satmaya çalışıp piyasayı altüst etmeyi denemeyin bu konuda sizi hiç bir şekilde kolaylık sağlanmayacaktır. Stall ve exchange sınırı 10b olarak belirlenmiştir bu miktarın üzerine satış yapmanız için hiç bir şekilde destek olunmayacaktır. Bu konu hakkında ne asistanlardan yardım isteyebilirsiniz, ne gold bar sistemi eklenmesini isteyebilirsiniz ne de stall veya exchange miktarının arttırılmasını taleb edebilirsiniz.

Piyasayı yükseltip stall ve exchange miktarı düşük diye dolandırılırsanız kesinlikle sorumluluk kabul etmeyeceğiz ve bu tür şikayetleri dikkate almayacağız!!!

Bu oyuna başlayan herkes bu uyarıyı okumuş ve kabul etmiş sayılır, daha sonra bu uyarının aksi şekilde hareket ve davranışlarda bulunacaklar olursa hem oyun hesapları hemde maxigame hesapları sınırsız olarak banlanacaktır!
_____________________________________________________________________________________________________________________

Server Özellikleri
:

- Exp Rate : 100x
- SP Rate : 100x (Başlangıçta 2m SP veriliyor)
- 1 level özel itemlerle başlıyorsunuz. [ 76 level sun ]
- Drop Rate : 10x
- Gold Drop Rate: 10x
- Job Rate: Normal
- Level sınırı : 110
- Skill sınırı : 110
- Mastery sınırı: 330
- Zırh & Elbise sınırı : 11 Degree
- Silah sınırı : 11 Degree
- Irk : Çin ve Avrupa Irkları mevcut.
- Otomatik Pot : Var (Baçlangıçta yeteri kadar hp ve mp potu veriliyor)

Ek Özellikler :

- Yeni Job Sistemi
- Yeni Fantasy Skilleri
- Yeni Fellow Petler
- Stall Gold Limiti 10b
- Elixir ve Stone Stack 50 Adet
- Global 30 Silk
- Jangan Cave Uniquelerinin Çıktı / Öldü Bildirimleri
- Jangan Cave B2 B3 ve B4'e Hotan'dan Teleport
- +20'ye Kadar Parlama
- Arena İtem Manager Npc'sine gold ile Elixir Alma Eklendi
- Hp/Mp Pot Tanesi 1 Gold Yapıldı
- IP: 31.210.98.176

İndirme Linki :
www.blackpearlonline.org/dosyalar.html

Full Client alternatif Linkler : https://www.maxigamerz.com/f939/black-pearl-hymera-downloaduploading-186235/

Clienti indirirken sorun yaşarsanız idman kullanın : http://mirror2.internetdownloadmanager.com/idman611.exe

Hymera Mediasında sorun yaşayanlar bu linkteki fixlenmiş mediayı kullanabilirler : https://www.maxigamerz.com/f726/hymera-media-edit-v10-186233/

Kale Savaşı Pazar Günü 20:00 ile 21:30 arasında yapılacaktır isro ile çakışmaması için.

Server'dan Resimler.

i5771106_basliksiz-2-png

1 level üstünüzde özel editlediğimiz 76 level sun görünümlü 1 lwl itemler ile başlayacaksınız. [ Statlar 76 sun ile aynı olacak. ]

i5771206_sro-2012-06-03-23-29-40-58-jpg

Hotana yeni teleportlar eklendi.

i5771207_sro-2012-06-03-23-34-56-40-jpg

Yeni dressler eklendi ve fiyatlarda indirime gidildi.

i5771208_sro-2012-06-03-23-35-38-19-jpg

Fellow Petler - Dost Petler oyuna eklendi. [Satılamaz veya Trade edilemez.]

i5771210_sro-2012-06-03-23-35-57-10-jpg

Almarun Dress Oyuna Eklendi.

TFR936Ftmp.jpg
TFR194Ctmp.jpg

Yeni Mastery eklendi. [Fantasy]

TFR75FEtmp.jpg

Yeni etkinlik ve savaş türümüz olan Çin Seddi etkinliği serverimiza eklenmiştir.Bu etkinliğin amacı fortrest ve pvp den sonra puan kasarak özel point mall'dan item almak ve bu itemler ile playerlar ile rekabeti arttırmaktır.Savaş sistemi Trader - Hunter - Thief üçlüsünden oluşmaktadır ve günün belli saatlerinde gerçekleşmektedir.

Savaş Mekanı

TFR83D2tmp.jpg

Yeni Black Pearl İtemler

i5771279_blackch-png

i5771280_blackeu-jpg

sonunda ya kaç gündür bunu bekliyorum sıkıntıdan ölcem başlangıç 95 olursa daha iyi olur cavede uğraşmıyalım

sonunda geldi :D aklıma birşey takıldı +20 ye kadar parlama yazmışsınız umarım + basmak çok kolay değildir?

Hayırlı olsun , oynayacak çok kişi (grup) var ise benide alırlarsa aralarına sevinirim.Eğer yoksa kuralım^^

hayırlı olsun inşallah dolandırıcılık ve o tür şeyler olmaz ve oyunda eşitsizlik olmaz inşallah

keşke media pk linki verseydiniz

Diğer serverlardaki item fiyatlarını ve piyasayı bahane edenler inşallah başka bahaneleriniz yoktur artık.

Ümit Abi hayırlısı olsun şimdiden Bu servera mutlaka başlamalıyım kaç kere bıraktım başladım ama bu güzel olucak eminim :)

Ben de bi arkadaşla başlamayı düşünüyorum. Umarım herkese hayırlı olur.

İnfinity varken gerekli miydi tartışılır , inşallah hayırlı olur oynayacaklara başarılar..Yalnız tek isteğimiz infinitye dokunmayın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri