• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Ses Canavarlarım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
1342509713_MXL_990_1.jpg

audiobox22vsl-a-922819a1c442316bb9590ea6762370f4.jpg

resim-5911.jpg

Mikrofon elimde, ses kartı ve kabloyu da 10 dakika önce sipariş verdim 3'ü bir araya geldiğinde ses voltranını oluşturacaklar :D Ondan sonra gerisi akar gider :D

Hmm pekte tuzluymuş :) Gitar kayıtları vs.. için kullanıcaktın dimi, lol seslendirmelerini de tekrarlarsın artık :D bu sefer dalga geçmezler herhal
Gitar kayıt, vokal kayıt, lol seslendirmesine laf edenler daha iyisini çıkaramadı lafta kaldı :D [MENTION=194936]MrCaner[/MENTION]

lan ben kameranın görüntü kablosunu kestim mikrofonu duruyor ordan konuşuyorum çok kaliteli çıkıyor ses ne gerek var bu aletlere :D

olm siz demiyomuydunuz tv sesi geliyor diye :D
Biz senden gelen herhangi bir sesi algılayabiliyor muyduk sanıyorsun sen :D Cümlede duyabildiğimiz herhangi bir kelimeye göre kafamızda o cümleyi kurup ona göre rastgele bir cevap veriyorduk :D

Geri