• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Şifre Değiştirme Sistemi {Resimli}

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
32760082.png

[1] = Öncelikle Buraya Tıklayacağız.

Açılan Sayfadaki Bölgeleri Resimdeki Gibi Dolduracağız;
12055821.png

Tıkladıktan Sonra Yazdığınız "Msn" Adresine Bir E-posta gönderilecek Joymax Tarafından ve "www.hotmail.com" adresinden msn'mize girerek eposta'yı açacağız;
83585977.png

Oradaki "Click" yazan yere veya orada yazılı olan linklede girebiliriz.Tıkladığımızda şöyle bir sayfa gelecek ;
45763846.png

Kutucuklara İstediğimiz Şifre'yi yazarak "Şifreyi Sıfırla"'ya tıkladığımızda istediğimiz şifreyi almış olucaz :) Ve şöyle bir kutucuk gelecek

49843940.png

İşinize Yarıyacağını Umuyorum :) Bundan Sonra Üyelik Alırken Geçerli E-Posta adresi koymaya özen göstermelisiniz :) Sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım...

Bu arada Konu bana aittir...

Geri