• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Sistem Alıcam Biraz Yardıma İhtiyacım Var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Physnx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Physnx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Eyl 2014
Puanı
5
Laptop'umu satıp Desktop almayı düşünüyorum fakat ne yaparsam bu işten karlı çıkarım, neler yapmam gerekiyor sizce bilmek istiyorum.Yani sizlerinde benimkine benzer durumlarınız olmuştur sizede bir yardım eden veya aklınıza gelen mantıklı fikirleriniz olmuştur.Şuan da kullandığım Laptop Lenovo Z580 adamlar gerçekten yapmış ne ısınma derdi var nede kasma sıkıntısı jilet gibi ama ben daha çok ileriye dönük ve biraz daha oyun amaçlı bişeyler istiyorum.Özellikleri : i7 3. Nesil 3632QM 2.2 gHz | 6GB Ram | 1TB HDD | 2GB Nvidia 635M Ekran Kartı bunu satıp üzerine biraz daha ekliyip sağlam güzel bir desktop almayı düşünüyorum.Sizce kaça gider ? Garantisi 2015 Şubat ayında son bulucak.Eğer satarsam üzerine ne kadar daha eklersem fiyat/performans ürünü bir desktop sahibi olurum ? Bu arada alıcağım masaüstünde HDD - Monitör - Klavye/Fare - CD Sürücü gibi bileşenler olmıycak çünkü bunlar elimde mevcut.Bu konuda yardım edebilirseniz çok sevinirim :)

Öncelikle hazır desktop yerine toplarsan daha karlı olursun.
Kafanda bir bütçe varsa söyle en iyi sistemi toplarım.

Hazır desktop almak bu devirde akıl karı değil ki ben zaten böyle olsun istemiyorum :)

Eğer 1.000TL'ye Laptop'u satarsam üzerine en fazla 1.500TL ekleyebilirim.Eğer Vatan'dan olursa parçalar ve ODEA Bank anlaşmasından yararlanabilirsem maximum 3.000TL'lik bütçem olabilir.

Aynı laptop bende mevcut çok araştırmıştım parçalarını iyidir laptop alacaklara.
Öncelikle ileriye dönük birşey düşünüyorsan heleki oyun açısından HDD yerine SSD geçmelisin yoksa i7 işlemcin bile olsa kar etmez şimdi uzun uzun özellikler yazardım ama bütçeni belirledikten sonra yazsam daha iyi olucak.

Aynı laptop bende mevcut çok araştırmıştım parçalarını iyidir laptop alacaklara.
Öncelikle ileriye dönük birşey düşünüyorsan heleki oyun açısından HDD yerine SSD geçmelisin yoksa i7 işlemcin bile olsa kar etmez şimdi uzun uzun özellikler yazardım ama bütçeni belirledikten sonra yazsam daha iyi olucak.

Vatan Bilgisayar dışında olursa bütçem : 2.000 - 2.500.TL maximum fakat parçalar Vatan Bilgisayar'dan olursa 3.000TL bütçem var.

Max 3.000 lira demiş dostum 4.600 lira ne yaptın sen :)

Geri