• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Sisteme Göre Blade Yardımı Gerekiyor ve Acil Lütfen

daygrameon

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 Tem 2013
Puanı
0
merhaba arkadaşlar.

3 senedir ara verdiğim oyuna devam etme kararı aldım. yeni bir çin charı açtım kendime. şimdi 116 level olan cleric arkadaşım beni kasıyor. her zaman blade charların hastası olmuşumdur.

şimdi gelelim soruma;

yeni sisteme göre fire/cold/light tek mastery oluyor. ama ben force blade yapmak istiyorum. okuduğum kadarıyla masteryler 360'a çıkartılmış çin karakterler için. ancak mastery de sınır levelim x2 olarak gözüküyor. yani bicheon ve fire/cold/light açtığım zaman 120 levelde 240 mastery olmuş oluyor ve force açamamış oluyorum.

benim mi yanlış anladığım bir konu var yoksa durum böyle mi ? yani ben bicheon/fire/cold/light/force hepsini açabilir miyim ? açmam için ne yapmam gerekiyor ? dediğim gibi mastery level, kendi levelim x2 olarak gözüküyor. 120 olduğumda eğer 240 olursa force açacak mastery hakkım kalmayacak.

acil şekilde cevaplayan olursa çok sevinirim. ikilemde kaldım.

edit : bu arada başlığı doğru yere mi açtım bilmiyorum. eğer yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. forumda yeniyim ve acil bir cevaba ihtiyacım olduğu için açtım.

Son düzenleme:
europe charlarında mastery kendi levelinin 2x dir .. Chinesede 1 level olsan bile 360 :)

ama skill penceresinde çin karakter için de x2 gösteriyor. şuanda 57 levelim ve mastery 114 olarak gözüküyor ? 120 olduğumda da 240 olacak. peki nasıl 360'a tamamlanıyor bu mantığa göre ?

Geri