• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Skinler: Teemo ve Singed

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Wayward
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Wayward

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
17
2q0tzbq.png

Yeni Skinler: Panda Teemo, Augmented Singed

Dragon Boat Festival'inin yıllık kutlaması geldi ve geçti, fakat orada kutlamayı bırakmamış en az bir Yordle var! Pandaların sizin sıradan gözcünüzden daha çevik olduğunu düşünenler için, sıcacık tüylü, yepyeni bir Teemo skinimiz var! Bu, Dragon Boat festivalinin bir parçası olan ünlü pirinç köfteleri tarzında mantar tuzakları ile Teemo'nun kaçırmak istemeyeceğiniz sevimli görüntüsü.
Panda_Teemo_Comic.jpg

Teemo_Splash_7.jpg

Daha az festivalimsi fakat eşit derecede heyecanlı yanda, kimya ile yaşamak istiyenlerdenseniz size Augmented Singed'ı getirmekten daha fazla memnun olamazdık. En sevdiğiniz kimyageriniz engin kimya bilgisini yaşamın en eski sorunlarını çözmek için teste soktu: bir halter bile kaldırmadan nasıl çok ama çok kaslı olurum? Yeni kaslı fiziğinin üzerine bir de korkutucu bir zırh ekle ve çılgınlık iksirini de içti mi Adalet Meydanı'na gidecek bir süper asker Singed'ınız hazır.
Augmented_Singed_Comic.jpg

Singed_Splash_5.jpg

alıntıdır.

Son düzenleme:
Eskiden Singedin "RiotSquad" skini hariç diğer skinleri hep aynı renk gaz çıkarıyordu, sonradan bunu düzeltmeleri iyi oldu. Bildiğim kadarıyla her skine farklı animasyon artık. Ve bu skin gerçekten güzel olmuş.

ChoGathın skini daha gelmedi ama onunda resmini koyabilirsin bence !? Gene legandary skin aldı herif.............

Diğer konularıma bakarsan görebilirsin cho gath legendary skinini de paylaştım.

=) Pardon, bakmadan yorum yapınca sazan gibi böyle oluyor:drym:

Önemli değil görmemiş olabilirsin sonuçta ben de yardım etmeye çalıştım sadece

Geri