• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Telefonum

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
s2-s3-s4-iphone 4-4s-5 derken en sonunda lg g2 aldım. çok düşündüm, 1 hafta denedim ve oldukça memnun kaldım. Bugün de almış bulundum :)

k6eRL.jpg

fotoğraf blackberry curve 8520 ile çekilmiştir :D

O kadar telefon değiştirmen doyumsuz oldugunu mu yoksa çok paran oldugunu mu gösteriyor?

Son düzenleme:

Yanlış anlama sakın ha sana bi laf falan çarpıtmaya çalışmadım :D
yok gerçekten de ticaret yaparak oldu. ilk s2 almıştı ailem. daha sonra sıkıntılardan dolayı satıp o para ile iphone aldım. onu da satıp 4s. vs derken. sadece lg için ek para ödedim o kadar. (ek para ödememin sebebini blackberry den anlarsınız :D)

@CheeBam* sen bize laf çarpıtamazsın zaten Sadık abi ile Çatalarık texas'ı toplar geliriz. :D

Ben seni biyerden hatırlıyom ama :D senle bi aralar takılıyorduk galiba

edit : bu arada iyi telefon :)

hayır eu yoktu biz oynarken :D . bi tane private server vardı launcherdan iki tane server seçiyorduk galiba öyle bişeydi :D

Hayırlı olsun güle güle kullan abimdede var aynısı çok memnun bende kullanıyorum arada gerçekten çok iyi bir telefon. :)

Güzel cihaz, hayırlı olsun güle güle kullan.

Geri