• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Unique 'Noel Baba'- 'Santa Claus' Sizce nasıl ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mert025
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mert025

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Tem 2009
Puanı
7
Arkadaşlar fikirlerinizi Merak ediyorum sizce nasıl olmş :)
video esnasında net gitti aksilik işte,buz attack yapmamış fakat yapıyor videoada görünmüyor.
drop olarak santa set-santa dress-gdf-pandora box
vb.
türü şeyler ekledim işte o santa ;
Silkroad Online Santa Claus - YouTube

Sadece orada çıkmasın.Mesela leveli 90'sa lord'un spawn ve domon spawn noktalarında çıksın biraz zorla yani.Veya tüm spawnlar yap millet telef olsun :D

dinleme sen onu ona bir kaç spawn alanı belirle oralarda çıksın :D bütün haritayı yaparsan çok zor olur :D

onlar ayarlanir sotun degil .d yeni hedefim b/s bi unique yapmak .d

Bence Çok Güzel yapabilirsen Elindeki Silahı Özel tasarım bir şeyler yap.

Videoyu youtube onur upload etmiş onur senmisin yoksa başka birimisin eklentiye gelicek olursak güzel düşünce ve güzel bir iş çıkmış ortaya tebrik ederim.

Videoyu youtube onur upload etmiş onur senmisin yoksa başka birimisin eklentiye gelicek olursak güzel düşünce ve güzel bir iş çıkmış ortaya tebrik ederim.
evet onur kaplan benim. maxigamede banlamışlar,bu arkadaşımın üyeligi.

----------

Bence Çok Güzel yapabilirsen Elindeki Silahı Özel tasarım bir şeyler yap.
hmm evet hemen tasarımına baslıyorum beyaz-kırmızı renkte bi silah yapayim :D

iyide güzel olmuşta hacı :D Server Cökücesek ^^ sanki son 20 sn hareket etmiyo char :P :P

NPC Thiefini editleyip yapmışsın sanırım ama gerçekten çok başarılı ben çok beğendim eline emeğine sağlık :)

Geri