• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Youtube Kanalım

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Biraz Can Sıkıntısı Biraz Eğlenmek için video çekip youtubeye atmak istedim İsmini biraz lolden İsimlendim Videonun kalitesi Hd yapamadım uğraştım ama olmadı Neyse Yorumlarınızı bekliyorum nasıl çekiyimmi daha yoksa çok kötü olmuş diyip kapatıyymı napiym ?

Kanal =
http://www.youtube.com/user/Kutupavcisivoli

Facebook Sayfası=facebook.com/Kutupavcisivoli

Desteklerseniz Sevinirim :)

----------

Arkadaşlar Eleştirirseniz sevinirm :)

Bende başladım ilk videomu çektim bugün ama upload etmedim daha :) Kaç saatte upload yaptın ve frapsmı kullanıyorsun?

Kardeş hayırlı olsun,Frapsla çekiyorm valla 1 saat sürmedi onu virtualdub diye program var işliyorsun felan yoksa video 5.5gbytı şimdi 250 mb ye indi

Kardeş hayırlı olsun,Frapsla çekiyorm valla 1 saat sürmedi onu virtualdub diye program var işliyorsun felan yoksa video 5.5gbytı şimdi 250 mb ye indi

Hm güzel bende bandicamle çektim 13 dk video işlemeden 450 mb :D

----------

Oğlum bu arada sen ne biçim bisiklet kullanıyon :D başım döndü çok :D

bende lol ile ilgili yüklicektim %0 da kaldı ilerlemiyor boyutunuda küçülttüm acaba upload hızım düşük diyemi

Çektiğin videolardan izlenme ve like gibi karşılıklar bekliyorsan çekilecek dert değil haberin olsun.

abi konuşma sesiniz ve kullandığınız laflar bunlar güzel olsun komik olsun gerisi boş

bende lol ile ilgili yüklicektim %0 da kaldı ilerlemiyor boyutunuda küçülttüm acaba upload hızım düşük diyemi
Bence upload hızından değildir bazı videoları almyr heralde ya bende bilmyrm bir ara banada olmştu belki onaylatmıdğın için felandır

----------

abi konuşma sesiniz ve kullandığınız laflar bunlar güzel olsun komik olsun gerisi boş
Haklsn be dostum ama amacım eğlenmek yane can sıkıntısı .ÇD

Geri