• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yenidenmt2 - 08.05.2020 açiliyoruz !!! 22:00 - 1 - 99 - tamamen eski tr tarzi sistem

YenidenMt2

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2020
Puanı
0
Öncelikle herkese merhabalar;
Samimi ve gerçekçi bir tanıtım konusu olmasını istediğimden dolayı sizlere böyle bir konuşmayla tanıtım konusuna başlamayı uygun gördüm. Arkadaşlar biliyorsunuz ki piyasa sürekli sezonluk açılıp kapanan serverlar ile doldu hatta taşıyor. Bu yüzden biz bir kaç arkadaş eski
metin2 oyuncusu olarak eski metin2'yi andıracak şekilde bir server açalım dedik. Çünkü bizde biliyoruz çoğu insan eski metin2'nin o oyuncu ortamını balık ortamını çok özlüyor. Demek isteyeceğim şu ki;
Bizde bu durumu göz önünde bulundurup YenidenMt2 adı altında server açalım dedik. Neyse konuşmayı fazla uzatmayacağım direk linklere geçiyorum siz bizi anladınız.(Bir kaç arkadaş dediğime bakmayın yazılım ile ilgilenen yönetim ve destek ekibi kadromuz var.
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
)

SİTE ADRESİMİZ
TANITIM LİNKİ
FACEBOOK
DİSCORD
Arkadaşlar yukarıda verdiğim linkler sizin için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
Konu ile ilgili güncellemeleri ve duyuruları size buradan göstereceğim.​
Güncellemeler;

KAYITLAR AKTİF: Kayıtlarımız 04.05.2020 Saat 20:00'da aktif edilmiştir.
Client Dosyaları İndirme Linki Aktif Olma Tarihi: 06.05.2020 Saat: 20:00'da

Duyurular;
http://yenidenmt2.com/duyurular

Geri