• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yepyeni League of Legends CT Şampiyon Seçici

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ckirimcan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ckirimcan

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 May 2014
Puanı
3
Geliştirmekte olduğum CT şampiyon öğrenme uygulamasını sizlere tanıtmak istiyorum.

Tek tuş ile Counter şampiyonları öğrenebileceksiniz..

Çalışması için internete ihtiyacınız yok !

Ücretsiz ve Beta aşamasındadır..

Dereceli oyunların en vazgeçilmezi..

Güncelleme Notu ( v0.2.0 ) :

Sisteme Şampiyon özellikleri için yer eklendi.
Şampiyon bilgileri eklenmeye başlandı.
Seçilen şampiyon ile takım ruhu oluşturabilecek şampiyon listesi oluşturulmakta.
Reklam alanı eklendi.
Sistem üzerinde fazla cpu kullanılmaması için çalışma başlatıldı.
v.0.2.0 Çıkarılması için süre zarfı oluşturuldu.
İçerik tamamlandığı zaman sürüm güncellenecektir.

SPONSOR ARANMAKTADIR.

MJLQ6N.jpg

o7rmZX.png

NOT:
Gördüğünüz eksikleri,hataları,ve geliştirilmesini istediğiniz özellikleri bizlere konu altında bildirebilirsiniz.
Program beta aşamasında olduğu için güncellemeleri bu konu altında paylaşılacaktır.
Programda kesinlikle Virus vb. yoktur.
Programın satışı söz konusu değildir.

Son düzenleme:
Sadece counterları mı gösteriyor, aslında birbirleriyle anlaşan takım şampiyonları yada takım kompozisyon yapabilcek şampiyonlarıda sıralayabilirsin programla :)

Sadece counterları mı gösteriyor, aslında birbirleriyle anlaşan takım şampiyonları yada takım kompozisyon yapabilcek şampiyonlarıda sıralayabilirsin programla :)

Şuanlık sadece counterları gösteriyor.. Her türlü geliştirmeye açığız dediklerinizi listeme alıyorum hocam teşekkür ederim yorumunuz için =)

Güzel fikir, geliştirilmeye müsait. Eline sağlık :'(

Geri