• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yerel Disk C-D arası film,video hızlı aktarma

Soulabsorberr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2014
Puanı
20
Arkadaşlar merhaba;

Bilen var mı bilmiyorum ama kendim şans eseri keşfettim bu olayı.Benim filmler C'ye iniyor ve daha sonra D'ye aktarıyorum.Ancak bazen aktarım hızı 20-30mb max aktarıyor.Bulduğum yöntemle bir anda 70-100 mb hızla aktarıyor.

Olay şu;

1-İndirdiğiniz film,videoyu herhangi bir video oynatıcısında açıyoruz.Filmi izlemeden hızlıca yürütücen yürütüyoruz.Filmin sonuna getirip kapatıyoruz video oynatıcısını.
2-Kapattıktan sonra Filmi C yada D ye aktarıyoruz ve hız 70-100 mb ile aktarılıyor.

Bilmeyen mi var falan demeyin ben deneyerek buldum sizlerle paylaşmak istedim.İyi akşamlar.

MediaPlayer gibi uygulamalar ön belleğe kayıt eder filmi. Belki o yüzden.

Büyük ihtimalle ondan oluyor ama Bluray filmi 15 dk beklemek var 3 dk beklemek var.Denemeye değer :)

Geri