• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yerel disk c

ulan senin yüzünden benimde öyle :D Kafayı yedi bazen 100kb boş alan oluo bazen 10gb değişio üşendiğimden formatta atmıyorum :D hep o son oynadığımz sw yüzünden :D

ulan senin yüzünden benimde öyle :D Kafayı yedi bazen 100kb boş alan oluo bazen 10gb değişio üşendiğimden formatta atmıyorum :D hep o son oynadığımz sw yüzünden :D

ya olm napcaz sabah 20 gb kadar boş yer vardı tam emin değilim bi oyun çıkartayım dedim tak doldu c

avast ve combofixle taratttım ben zaten, virüs kaldı aynen ve olan programlarada zarar verdi,tekrar yüklemek zorunda kaldım. Eğer format atmıyacaksan taratma öyle kalsın. Ben format usbsi felan bulursam biyerden atıcam.

ccleaner indir dene birde indirdiğin oyunun adı ne ? belki 8 gb lık felan oyun indirdin bide onun kurulumu felan varsa dolar yani o kadar

ccleaner indir dene birde indirdiğin oyunun adı ne ? belki 8 gb lık felan oyun indirdin bide onun kurulumu felan varsa dolar yani o kadar
Advanced System Cleaner ile tarat istersen.Onda kötücül yazılımları kaldırma bölümü var.Windows dosyaları içindeki virüsleri temizliyor.

yok gı hallettim şey yükledim combofix bu zımbırtı bi sildi yaklaşık 20 gb yer açıldı ver yansın şimdi oyun indiricem

Netten indir win8i sonra yükle işte da ne uğraşıyon :D

Geri