• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeşil Lazer Alanlar

Ben aldım ama tuşu çabuk bozuluyor bozuldu lazeri açmaya yarayan tuşu :D

bende aldım bundan 25 liramı ne hepsiburadadan almıştım ama balon patlatıyomu benimki bilmiyorum :D

ışık hastasıyım bunun ne zararı var :)

----------

10 km Mesafeli
500 Saatlik pil ömrü
maximum çıkış 5.00Mw
Şarj Edilebilir
Sağlam ve Dayanıklı

99 TL Değerindeki Saat Hediyeli Toplam 90 TL Özelikleri Böyle :)

inşallah öyledir bende millete tutarım deli ederim diye aldımda sadece anlık olarak tutabiliyorum aç kapa yapıyorum 2 3 saniye boyunca tuttunmu belli oluyo tuttuğun yer hemen görüyolar :D

Ben alıcaktım vazgeçtim.Birde Blue Laser Pointerler var tam 1W yani 1000mW. Accayip tehlikeli.Gözlükleriyle vs. çantayla satıyorlar.Doğrudan göze temas ettiği an kurtuluşu yok :D

Arka müzikle videonun konusun pek bir uyumlu olmuş :pispis

Yalnız bildiğim kadarı ile bu tür lazerler yasak. Nedeni yanlış hatırlamıyorsam bu tip lazerler ile uçağı düşümüşlermiydi, iniş yapan bir uçağamı tutmuşlardı neydi. Hatta yakalananlar olmuştu falan. Ondan sonra yasaklandı diye biliyorum. Araştırmasını yapmadan alma derim. 100TL ye yakın hemen hemen az para değil sonuçta...

Oğlum deli mi şey etti sizi 100 lira bi lazere verilir mi ? :D

verilir ne olacak 100 TL altı üstü :D

----------

Yalnız bildiğim kadarı ile bu tür lazerler yasak. Nedeni yanlış hatırlamıyorsam bu tip lazerler ile uçağı düşümüşlermiydi, iniş yapan bir uçağamı tutmuşlardı neydi. Hatta yakalananlar olmuştu falan. Ondan sonra yasaklandı diye biliyorum. Araştırmasını yapmadan alma derim. 100TL ye yakın hemen hemen az para değil sonuçta...

kullanmıyacam zaten aldım zaman koleksiyonuma katacam :)

Ucak Olayını ögrenmemiş olsam bende alacaktım ama simdi içimde kalır tutmadan kullanmam diye almadım :D

Geri