• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeşilköy ve Mecidiyeköy'e Kurtlar İndi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65

Merhaba arkadaşlar, kanalımda her pazartesi o hafta geçmişte yaşanmış olayları yayınlayacağım. İnşallah bu çalışma için bir blog da oluşturacağım 1 2 güne.

Lütfen kendimi geliştirmem adına yorumlarınızı esirgemeyin. Videom sizce nasıl olmuş beğendiniz mi veya eksikleri nedir?

Sesi telefon ile kayıt aldım audition ile ancak bu kadar düzeltebildim ileride işimi görecek düzeyde bir mikrafon alabilirsem videolarımın kalitesinin artacağını düşünüyorum.

Hepinize şimdiden o güzel yorumları için teşekkür ederiim. :)

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar yorum yapmayacak mısınız? :)

Başarılar dilerim. Videoları, Tumblr'da paylaşarak Google arama sonuçlarında çıkabilir ve daha fazla izlenim sağlayabilirsin. Program olarak ne kullanıyorsun video için?

Başarılar dilerim. Videoları, Tumblr'da paylaşarak Google arama sonuçlarında çıkabilir ve daha fazla izlenim sağlayabilirsin. Program olarak ne kullanıyorsun video için?

Merhaba, Tumblr daha önceden kullanmadım blog sitem açıldığında youtube ve instagram hesaplarını bağlamayı düşünüyordum. Tumblr iyi sonuç veriyor ise onu da ekliyeyim hocam.

Bir videoyu hazırlamak için illustrator, photoshop, after effects, audition ve premiere pro kullanıyorum hocam. Kanalımda toplam 3 video var bundan sonra sadece bu konseptte videolar hazırlamayı düşünüyorum uzunca bir süre :)

İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim hocam :)

Video sonunda like dislke yorum falan iste o sürede çıkış videoları denk getir zira çıkış özge ile ilgili bilgi verirken geldi hoş olmadı.

Video sonunda like dislke yorum falan iste o sürede çıkış videoları denk getir zira çıkış özge ile ilgili bilgi verirken geldi hoş olmadı.
Şuan haftaya paylaşacağım videonu hazırlıyorum giriş kısmını hallettim çıkış kısmını ise video bitiminde yapacağım. Bu videodan sonra bu kısımlara özen göstereceğim. Her videoda biraz daha geliştirmeye çalışıyorum kendimi. Çok teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için sizi konumda görmek harika :) Umarım takip eden diğer videomda da sizin değerli yorumunuzu alabilirim :)

Geri