• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeter Artık Sıra Bende

---------------------------------------:d

Son düzenleme:

Son düzenleme:
akşam yapıcam ama bu limonu anlamadım 1 limonun tamamını mı sıkıoz nasıl yani?

---------------------------------------

Son düzenleme:
Yorumlarımı yapayım.

Tavukta pul biber kullanman yanlış olmuş en azından kavurma için kullanmaman gerek çünkü erimiyor ve insanın ağzında acı bir tat bırakıyor.Limon demişssin limon eti yumuşatır onu eti dinlendirirken yapacaksınki tavuk yumuşasın o limonu içine çeksin yemekte bıraksın kendini kokusunuda alır.Biraz süsleme yapsaydın güzel bile olabilirdi.Ama yinede pul biberi fena koymuşssun akşama yakar o seni :D

Bunu bana yapmayacaktınız :)))))))))))

Son düzenleme:

Son düzenleme:
Valla bir iddiam yok öyle ama ben yerken sevdim çook küçüklükten beri pulbiber koyduğum için benim ağzımı yakmadı birde pul biberi hafif yağına koyduğum için bende erimeme gibi problem olmadı.

abi allah aşkına göz var nizam var yemeğin üzeri komple pul biber :D

Son düzenleme:
Yorumlarımı yapayım.

Tavukta pul biber kullanman yanlış olmuş en azından kavurma için kullanmaman gerek çünkü erimiyor ve insanın ağzında acı bir tat bırakıyor.Limon demişssin limon eti yumuşatır onu eti dinlendirirken yapacaksınki tavuk yumuşasın o limonu içine çeksin yemekte bıraksın kendini kokusunuda alır.Biraz süsleme yapsaydın güzel bile olabilirdi.Ama yinede pul biberi fena koymuşssun akşama yakar o seni :D

Bunu bana yapmayacaktınız :)))))))))))

yeah coco geldi haydi göster kendini :D

Geri