• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeter :/

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
ya arkadaş bu skorla yenilinirmi allah aşkına ya abi 3 kişi pingim var diyip çıktı girdi bu nedir ya bide küfür ediyorum diye 30 maç ceza alıyorum :(
QHihojC.jpg

Bronz 1 çok normal adamlar düşmese bile jungle ww 11 kill "0" asist ve tamamen işe yaramaz bir build çok zor.

benim buildmi işe yaramaz :D birader bak yukarı çıkabilsek bizde bi kaç build geliştirmek felan öğrenicez ama hep aynı ligde kalıyoruz çıkılmıyor aga :Dayrıca 3 adam girdi çıktı hep nasıl asist yapayım ? :D

silver 1 gold 5 bi arkadaş bulmaya çalış ozaman bukadar düşük bi lig deyken tek girip her oyunu kazanmayı beklıyemezsın

Tristana ile adc olduğum zamanı hatırladım caner yenerken yenildiğimiz maçı :D

silver 1 gold 5 bi arkadaş bulmaya çalış ozaman bukadar düşük bi lig deyken tek girip her oyunu kazanmayı beklıyemezsın
abi girdim silver 3 deki adamla girdim ama hala arada sırada aynı adam çıkıyor ben napıyım ayrıca ben silvere girersem ben o takımda olduğumdan daha az tecrübeliyim kazanma riskimizde düşüyor

----------

Tristana ile adc olduğum zamanı hatırladım caner yenerken yenildiğimiz maçı :D
senin yüzünden yenildik :D buildim çokmu kötü la şimdi ne güzel skor yaptım o kadar :D
7zsHsf7.jpg

Son düzenleme:
abi girdim silver 3 deki adamla girdim ama hala arada sırada aynı adam çıkıyor ben napıyım ayrıca ben silvere girersem ben o takımda olduğumdan daha az tecrübeliyim kazanma riskimizde düşüyor

----------

senin yüzünden yenildik :D buildim çokmu kötü la şimdi ne güzel skor yaptım o kadar :D
7zsHsf7.jpg

yalanı kessene 12-4 felan oynuyorum bana laf atıyor bide o build yanlış gibime geliyor ama neyse

Bana göre Frozen mallet yerine frozen heart ve Atack Speed botu yerine şartlara daha uygun olarak ninja tabi yada mercury daha uygun. ayrıca lantern yerine spirit of the elder lizard yada spirit of the ancient golem cıksan daha başarılı olur

Bana göre Frozen mallet yerine frozen heart ve Atack Speed botu yerine şartlara daha uygun olarak ninja tabi yada mercury daha uygun. ayrıca lantern yerine spirit of the elder lizard yada spirit of the ancient golem cıksan daha başarılı olur
şimdilik böyle iyi karşımdaki adamlara göre alıyorum yani bu skoru yapamaz duruma gelirsem o zaman değiştiririm bişeyleri :D

caner takıma kill bırakmamışın :D normal bu liglerde ben neler çektim biliyoruz :(
bi süre ara verdim lole aram atıyorum arada okul bitsin başlıcam iyi bi sistem hazırlayıp :(

Buildde çok yanlış yok aslında.. Silver 3 ten sonra bu oyundan çıkanlar kalmıyor.. Anca net kesintisi olur.

Lenovo A800 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Buildde çok yanlış yok aslında.. Silver 3 ten sonra bu oyundan çıkanlar kalmıyor.. Anca net kesintisi olur.

Lenovo A800 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
dediğim gibi takıma göre alıyorum ninja botda alabilirdim ama karşıdaki adcnin farmı bi görsen ağlarsın :D

Geri