• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS ''den Okul Puanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Beyler 11. Sınıf Teknik Lisedeyim. Sadece YGS'den 2 yıllığa tercih yapacağım en başta, sizden öğrenmek istediğim şu;

YGS'den bölümümü tercih edersem okuldan alabileceğim Max puan kaçtır?

Veya minimum puan kaçtır?

ek puan diye birşey kalmadı katsayıda yok herkez eşit AOBP yani Ortaögretim Başarı Puanın kısacası diploma puanına göre sana puan veriyor.

Bu not senin okulu bitirme puanına göre. Yani mesela atıyorum 70 le bitirdiyse ek olarak 30 puan alıyorsan 100 le bitiren birisi 50 puan alır. Tamamen okul bitirme puanınla alakalı

Şundan mı bahsediyorsun?

lznpb.jpg

Biliyorum diploma notuna göre verdildiğini. Ancak tam olarak sorum şu;

Mesela ygsden 300 puan aldım, okul puanıyla 342 oldu.

Aynı şey lys içinde geçerlimi ?

lysden aldığın puan ygsnin bir kısmıyla birleştirilip ham puana dönüşüyor onun üzerine diploma notunun %60 ı ek puan olarak alınıyor ham puana ekleniyor

Geri