• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ygs Lys de beni bi aydınlatın :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Arkadaslar simdi ben bu sene 3. girdim sınava :D Allah nasip ettin istediğim yer oldu ama şu kafama takıldı simdi ben sadece ygs den tercih yapmak istiyorum okul puanıyla birlikte Lys girsem okul puanın üstüne ek puan gelirmi örnek bana okuldan 50 puan gelicek lys girmem durumumda 50'nin üstüne tekrar gelirmi puan :D

Not: Tercih ygs den yapıcam :D

Tercih YGS ' den yapılacaksa 2Yıllık bölümlere geçersiniz , LYS mühendislik fakültelerine(4 yıllık ) geçmek için giriliyor.
Meslek Lise'si çıkışlı isen kendi bölümünle ilgili bir 2 yıllık bölümlere geçiş yapabilirsin.
Düz lise mezunu isen büyük bir ihtimal LYS girmen gerekebilir.Çünkü düz lise'de 2 yıllık bölüme geçiş yok diye biliyorum.

Düz lise'ye giden arkadaşlarının cevabını bekle.

Bu arada Ayın Üyesi olmuşum haberim yok.:roll:

Son düzenleme:
ygs den tercih yapıcaksan lys ye girmen girmemen bi etki yapmaz yani lys puanı ile ygs bölümüne gitme gibi bişey de olamaz

öyle 2 kere puan ekleme gibi bir şey yok vede yukarda 1 arkadaş ygsyle sadece 2 seneliklere gidiliyor demiş 4 senelik bölümlerde war bildigim kadarıyla okul öncesi eğitim falan filan...

Ygs de okul puanın yarısını alıyorsa lys de tamamını alıyorsun mesela okul sana 50 puan veriyosa ygs den tercih yaparsan sadece 25 puan alabilirsin.

Bu ygs, lys ne oluyor ya ben bir sbs biliyorum ordan sonra zaten hiçbir liseye giremedim :D herkesin ağzında bu ygs nedir bu arkadaş dünyaya okul köşelerinde saçma saçma şeyler öğrenmek içinmi geldiniz? Bırakın herkes boksör, futbolcu, sporcu olsun. En güzel okulda okuyup yılda 85 milyon dolar kim kazanıyor? Dayak yemek istemiyorsanız gidin mütayit olun 1 koy 100 al hesabı temiz iş. Okumak boş iş boş. :) İnsan kendi kendini eğitemedikten sonra okula gitse ne değişir?

Bu ygs, lys ne oluyor ya ben bir sbs biliyorum ordan sonra zaten hiçbir liseye giremedim :D herkesin ağzında bu ygs nedir bu arkadaş dünyaya okul köşelerinde saçma saçma şeyler öğrenmek içinmi geldiniz? Bırakın herkes boksör, futbolcu, sporcu olsun. En güzel okulda okuyup yılda 85 milyon dolar kim kazanıyor? Dayak yemek istemiyorsanız gidin mütayit olun 1 koy 100 al hesabı temiz iş. Okumak boş iş boş. :) İnsan kendi kendini eğitemedikten sonra okula gitse ne değişir?

Ailen işte öyle düşünmüyor , boş işlerle uğraşıyorsun oğlum git ders çalış ! :)

Geri