• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS/LYS Soru Bankası Önerileri

Hilal-i Ahmer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
53
Daha önce konu anlatım önerileri almıştım. Bunun doğrultusunda Fem YGS Simetri Setini aldım ve Fem Sayısal Dergisine de abone olacağım. Şimdi ise soru bankalarında kararsızım. :ent

Fizik ve Geometri çok berbattır benim. :drym: Bunlarda kolaydan başlayarak zora doğru gidecek ve zorlaşırken bu sorular beni düşündürerek çözeceğim. Bu isteğime göre yayın var mı?

Matematik, Kimya, Biyoloji bunlarda da soru bankası alacağım. Mümkünse kolay olmasınlar. Orta seviye ve Zor arası olsunlar.

Matematik, Kimya, Fizik, Biyoloji, Geometri bu 5 dersten soru bankaları istiyorum. Sözel derslerini ezbere yaparak kitap içindeki soruları çözerim. :wwe:

Geometrin kötüyse karekök geometri sıfır var onu alabilirsin geometri şart
eşit ağırlıktan mezun olduğum için sana sayısal soru bankası tavsiye edemeyeceğim
matematik palme yayınları güzeldir özellikle lys için olanı zaten eğer dershaneye gidiyorsan onlarında verdiği soru bankaları falan bunlarıda alırsan sana yetecektir

Geometrin kötüyse karekök geometri sıfır var onu alabilirsin geometri şart
eşit ağırlıktan mezun olduğum için sana sayısal soru bankası tavsiye edemeyeceğim
matematik palme yayınları güzeldir özellikle lys için olanı zaten eğer dershaneye gidiyorsan onlarında verdiği soru bankaları falan bunlarıda alırsan sana yetecektir

Karekök kazık gibi diye duydum. :ent

fiyatına bakacak olursan simetriside pahalı femin, bir şekilde indirim falan yaptırtmaya çalış okulda hocalarının tanıdığı kitapevleri kırtasiyeler vardır elbet 5 lira düşseler senin karın

:pispis parası önemli değil dostum. Geleceğimiz için yatırım yapıyoruz. :) Demek istediğim soruları kazık gibi.

Fenden çıkmış soruları çöz 20 net garantin var YGS de

Ben LYS'de sadece 1 hafta biyoloji çalışarak hiç soru çözmeden rahat 23 net çıkardım. YGS'de aynı şekilde 3 hafta biyoloji çalışarak hiç soru çözmeden rahat 11 net çıkardım. Kimya'da kolay fakat ben Fizik hiç bilmiyorum ayrıyetten geometri'de. Bunların ikisini bilmeden nasıl çözeyim o soruları. :ent

Geri