• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ygs-lys

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ShahiS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ShahiS

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ağu 2014
Puanı
2
Hayırlı akşamlar herkese..Üniversite sınavına girenler veya çalışanlar aranızda vardır elbet , benimde bir sorum olacaktı size ; sizce ygs - lys için önce sözel konuları bitirip daha sonra sayısallaramı geçeyim yoksa sayısalları bitirip sözel mi geçeyim?

Sayısal bölüm mü istiyorsun sözel bölüm mü ? Yoksa eşit ağırlık mı ?

Elin yatkınmı bu işlere? :D solid gibi programları indirip dene şimdiden el beceriside istiyor makine mühendisliği.Çok lanet bölüm açıkçası bence gitme :D

Elin yatkınmı bu işlere? :D solid gibi programları indirip dene şimdiden el beceriside istiyor makine mühendisliği.Çok lanet bölüm açıkçası bence gitme :D
Yatkın olmasına gerek yok ben ne keresteler gördüm kütük olarak gelip sonradan kereste olan :D

Kendi bölümünüzü okuyun :D bazıları dışticaret muasabe gibi şacma bölüm okuyor onların yptığı işi 1 ay lık cırak ypıyor :D

Eğer Makine Mühendisliği İstiyorsan Sözel Pek Elleme %90 Sayısal %10 Sözel Söze Sadece Ygs De Oda %70 Türkçe %30 Sosyal :)

Geri