• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS, Son dokunuş.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Evet, biliyorum başlık biraz egzantirik oldu ama durup dururken içim daralmaya başladı. :D Şu sınav yüzünden sigarayada başladık iyi mi. Neyse beyler, gelmiş geçirmişler neler oluyor sınavda bir iki olay anlatın bilgilensin bizim gibi gençler :eat:

açıkçası denemelerin faydasını çokça görmüştüm sınava girdiğimde 0 heyecan vardı sanki deneme çözüyormuşum gibi hissetmiştim

Yılın başından sonuna kadar "rahat" kelimesini tam anlamıyla yaşadım ben.Sınava girerken de çıkarken de aynıydım :) Sınavdan erken çıkanlar olacaktır mutlaka bu seni etkilemesin kesinlikle sen sınavına yoğunlaş.Ne fazla rahat ol ne de fazla stresli.Tekmiş gibi düşün kendini ve etrafla ilişkini kes.Başarılar dilerim.

Benim kadar bahtsız kimse olmaz nevruz kutlamalarının tam ortasında o lanet sınava girdim 1 milyon kişi slogan atıyordu okulda hemen miting alanının dibindeydi.Hatta pamuk bile dağıttılar bize neremize tıkayacaksak artık :D Denemeleri fazla önemsiyorsan iyi netler çıkardıysan gayet rahat bi şekilde yaparsın.Şimdiden Allah kolaylık versin bütün sınava girecek arkadaşlara başarılar.

tek önerim zamanı iyi kullan ayrıca herşeyin ne başı nede sonu

Benim kadar bahtsız kimse olmaz nevruz kutlamalarının tam ortasında o lanet sınava girdim 1 milyon kişi slogan atıyordu okulda hemen miting alanının dibindeydi.Hatta pamuk bile dağıttılar bize neremize tıkayacaksak artık :D Denemeleri fazla önemsiyorsan iyi netler çıkardıysan gayet rahat bi şekilde yaparsın.Şimdiden Allah kolaylık versin bütün sınava girecek arkadaşlara başarılar.

ahahah sende mi o newroz kutlamasının kurbanlarındansın :D baya mağdur olmuştu öğrenciler, belki de bu yıl bu sebepten dolayı biraz erken geçen seneye nazaran

Önerileriniz için teşekkürler :) orta halli çıkarıyorum 100 net civarı, heyecan falan yok gibi şimdilik bakalım ama sanmıyorum :)

Olabildiğince rahat ol deneme sınavı çözermiş gibi etrafına fazla dikkat etme çünkü dikkatiğini dağıtabilecek bir çok şey olabilir kağıda odaklan zamanın nasıl geçtiğini bile anlamazsın.

Sınava girecek herkese başarılar dilerim, umarım herşey gönlünüzce olur.

Beyler 135 net yapıyorum sınavda da aynısını yapar mıyım acaba

Geri