• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ygs

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Arkadaşlar bu sene sınava gireceğim, belki bilenler bilir bu konu ile ilgili 1-2 konu daha açmıştım bir kaç hafta önce. Neyse hemen konuya giriyorum;

Şuanki hedefimde LYS'den 300 puan almak var, ancak şöyle bi durumda söz konusu LYS'yi kazanamama gibi bir durumda YGS'den tercih yapmayıda düşünüyorum.

Sizden istediğim, çevrenizde veya kendinizden örnek olarak YGS'den girebileceğim düzgün fakülteler varmı? Varsada hangi bölümler.. YGS konusundada kendime bir hedef koymam gerekiyor ancak kafamda hiç birşey olmadığı için size danışmak istiyorum.

NOT: Teknik Lise Makine bölümünde okuyorum şuan.

Son düzenleme:
acil yardım ve afet yönetimi bölümleri var bi araştır. bende senin yaşlarında çok düşünmüştüm. lysyi kazandığım için okuyamadım içimde kaldı.

Ygsden en iyi bölümler okul öncesi öğretmenliği üstün zekalılar öğretmenliği zihinsel engelliler öğretmenliği din kültürü ve ahlak bilggisi öğretmenliği var erinç ben okul öncesi öğretmenliğine gidiyorum .

Bankacılık veya İktisat hakkında ne düşünüyorsunuz ?
iktist okuyan biri olarak her ünide aynımıdır bilmemde suan 2ye geçtim ders programlarına bakıyorum her telden ders var hukuk olsun muhasebe maliye cogu bölmün dersini görüyorsun yani iibf de şu dersi görmedim demediğin bir ders mezun olunca iş imkanları hakkında bilgi veririm :D

iktist okuyan biri olarak her ünide aynımıdır bilmemde suan 2ye geçtim ders programlarına bakıyorum her telden ders var hukuk olsun muhasebe maliye cogu bölmün dersini görüyorsun yani iibf de şu dersi görmedim demediğin bir ders mezun olunca iş imkanları hakkında bilgi veririm :D
bana şimdi ver bende aynı bölümdeyim :)

bence kendin araştır biz deriz şu bölüm süper gelecek seneye gidersin vebali bize olur :) en güzeli internetten bölümlere bakıp araştırma yapman gerekiyo :) ygs de bide meslek liseline avantaj durumlarıda var onlarada dikkat et :)

bence kendin araştır biz deriz şu bölüm süper gelecek seneye gidersin vebali bize olur :) en güzeli internetten bölümlere bakıp araştırma yapman gerekiyo :) ygs de bide meslek liseline avantaj durumlarıda var onlarada dikkat et :)
Teknik Lise'de okuyorum şuan zaten. :)

Biliyorum, henüz geniş kapsamlı bir araştırma yapmadım. O yüzden önerebileceğiniz bölümler veya meslek dalları varmı diye bi fikir edinmek istiyorum. :)

Ygsden girebileceğin Fizyoterapi ve rehabilitasyon var mesela bu sene 3 arkadaşım gitti ama puanları biraz uçuk.

Geri