• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS'nin 32 Sorusu Açıklandı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sıçmışım, sıçmakla kalmamış birde sıvazlamışım..

Çoğu doğru ama 32 soru göstermeleri saçma zaten mat felan çözmedim.

türkçe 3 işte sadece bunu yanlış yapmışım c şıkkını paragrafın neresinden çıkarızcaz biri acıklasın :saw:
C şıkkı olacak.
1769’da Nicholas Cugnot adında bir Fransız askeri tarafından karada yol alan ilk mekanik taşıt yapılıncaya kadar kara taşımacılığı; katır, at gibi hayvanlar tarafından çekilen arabalarla sağlanıyordu.
1769'dan önce ise katır, at gibi hayvanlar tarafıdan sağlanıyormuş. Bununla birlikte cevap; "Hayvan gücüyle çekilen kara araçları çok uzun süre kullanılmıştır." olacak.

Açıklanan sorularda 1 yanlış çıktı diğerleri de böyle gelirse olur bu iş :)

3. soru basit gibi gözüksede sınav heyecanıyla çok zorlayacak bir soru

Sağolasın , sonuçları 1 hafta sonra mı açıklanacak ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçen sene şaka gibi 1 nisanda açıklanmıştı ben girdiğimde, bu sene bence seçimlerden önce açıklanacak fazla bekletmeyecekler.

Tam olarak;
Türkçe;
3. soru - Doğru
10. soru - Yanlış
13. soru - Yanlış
22. soru Doğru
24. soru Doğru
26. soru Doğru
29. soru Doğru
31. soru Boş

Matematik;
1. soru Doğru
9. soru Boş
16. soru Boş
18. soru Boş
22. soru Boş
29. soru Boş
32. soru Boş
39. soru Boş

Sosyal;
3. soru Doğru
7. soru Doğru
11. soru Doğru
16. soru Doğru
35. soru Boş
37. Soru Yanlış
45. Soru Yanlış

Fen;
8. soru Doğru
24. soru Boş
27. soru Doğru
31. soru Yanlış
34. soru Boş

Aşırı heyecanlıyım ya. :D

Son düzenleme:
Zaten yetiştiremedik, bir sürü boş var. Şimdi yaptığım türkçe sorularındanda biri yanlış çıktı iyice sinirim bozuldu. Neyse hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Matematik basitmiş aslında ilk 2 soru kek soru verilen. Biraz bilgi ile çözülürmüş

Türkçe'den 3 yanlış çıktı bile :D

----------

Hay allah kahretsin ya yine çok net bi şekilde körlüğüme soru gitmiş sosyalden

----------

C şıkkı olacak.
1769’da Nicholas Cugnot adında bir Fransız askeri tarafından karada yol alan ilk mekanik taşıt yapılıncaya kadar kara taşımacılığı; katır, at gibi hayvanlar tarafından çekilen arabalarla sağlanıyordu.
1769'dan önce ise katır, at gibi hayvanlar tarafıdan sağlanıyormuş. Bununla birlikte cevap; "Hayvan gücüyle çekilen kara araçları çok uzun süre kullanılmıştır." olacak.

Basbayağı öznellik var bu soruda.At,Katır taşımacılığının ne zamandan beri olduğu yazıyor mu?Yazmıyor belki 1759dan 1769a kadar sürdü? ki isterse 1000 yıl sürsün neye göre uzun kime göre uzun.Net bir içerik vermek zorundalar.Ben kabul etmiyorum abi yanlış felan olduğunu :D

----------

Tam olarak;
Türkçe;
3. soru - Doğru
10. soru - Yanlış
13. soru - Yanlış
22. soru Doğru
24. soru Doğru
26. soru Doğru
29. soru Doğru
31. soru Boş

Matematik;