• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yıllar Sonra Merhaba

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lisra

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2012
Puanı
45
Merhaba Maxigame ailesi. Hatırlayanlar var mı bilmiyorum. 2012 senesinden beri foruma girmiyorum.Bugün YouTube hesabımda beğendiğim eski videolara bakarken bir kaç şey buldum bu forumla alakalı ve eskilerden kalan kimler var bilmiyorum. Küçük bir nostalji yapayım istedim.

Yetenek Sizsiniz programına "Beatbox yapan çocuk" olarak katılan Doğukan Aşık'in ağabeyi Batuhan bu foruma uyeydi. Kullanıcı adını tam hatırlayamadım fakat amatör olarak yaptığı bu kaydi yıllar önce paylaşmisti
Bu da forumun eski yöneticilerinden(hala devam da ediyor olabilir emin değilim) [MENTION=64840]pureViolence[/MENTION] in yaptığı müzikal performans :)
Bu da efsane üyelerimizden @ByCaner in sınıfından paylaştığı bir video. Kendisi videodaki hangi kahramandı tam hatırlayamadım ama bu videoda büyük emeği vardı diye hatırlıyorum
Bu fotoğrafı hepimiz biliyoruz bu arkadaşımız da forumunuzds bir ara kendini ifşa etmişti. Fakat onun da kullanıcı adını hatırlayamadım maalesef
otobüsü-durdurup-basamakta-ayakkabı-bağlamak_613739_m.jpg

Evet arkadaşlar küçük bir nostalji yapayım istedim dediğim gibi. Umarım rahatsızlik vermedim :)

Hepsi birbirinden değerli harbiden kulaklarım çınladı gözlerim parladı iyi makaraları vardı bunların ama içlerinde en hakikisi tabiki Cihan kardeşimize ait olan, kendisi her ne kadar sevmesede biz bilenler olarak ömrünün sonuna kadar bu fotoğrafla bağdaşlaştıracağız. Eğer Cihan görüyorsan bu postu Bırak gönlüm dağlarda falan gel bak biz hala burdayız. :D

Hoşgeldin tekrardan eskileri görmek güzel.

Hepsi birbirinden değerli harbiden kulaklarım çınladı gözlerim parladı iyi makaraları vardı bunların ama içlerinde en hakikisi tabiki Cihan kardeşimize ait olan, kendisi her ne kadar sevmesede biz bilenler olarak ömrünün sonuna kadar bu fotoğrafla bağdaşlaştıracağız. Eğer Cihan görüyorsan bu postu Bırak gönlüm dağlarda falan gel bak biz hala burdayız. :D

Cihan askerdeydi en son :D

Eskiler aratıyor ya, Twitter'da felan bizden birini yakaladım mı direk yazıyorum özel mesajdan kendini baya yazılım konusunda vs. geliştirenler var, eskiler iyiydi bende böyle bir forum kültürünü elde etme imkanı için emeği geçenlere teşekkür ediyorum, sonra noldu da çok koptuk orası ayrı mevzu ama güzel zamanlardı eskiden. 2009 yılında Silkroadtr, Silkroadmax dönemlerini iyi hatırlarım extranoob atışmalarını felan :wgl:

Ek olarak SRO'nunda baya katkısı vardı bu işte ve iSRO sonrası unutulmayan diğer serverlar ksro, vsro ve ecsro, sjsro, zszc, mysro vs. sonrasında blackpearl ve diğer dönemlerde de birlikte olduğumuz arkadaşlarla iyi vakit geçirmiştik gerçekten. Forumun o zaman ki en küçüklerindendim tartışmasız olarak, güzel denemelerimde olmuştu. Eski nickler Rapstar16, Damagemaster...

Eskilere selam olsun, :kheart:

Son düzenleme:
Hoşgeldin. :)

Ben,

Yıl:
2008
Sınıf: İlkokul 5
Aranacak Cümle: "silkroadmax loader indir", "akut13 oto tuş basma programı"

Merhaba gençler, forumun dinozoru olarak herkese selamlar. :)

- - - Güncellendi - - -

2000 küsür mesajdan geriye 14 mesaj kalmış canınız sağ olsun.

Geri