• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yine bir Youtube konusu (:

GodIsCoking

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2009
Puanı
52
Arkadaşlar bugün bir video yüklerken fark ettim de bu kadar izlenme olmuş ben para gelmiş mi gelmemişse gelmeyi nasıl açarım ve gelir bir bilgilendirirseniz sevinirim :pro
udvr6.jpg

6.5 k sandığın gibi o kadarda yüksek bi izlenme değil para gelmez ondan pek :D

gelmezde nerden baklıyor ve gelmesi için neresi açılıyor onun bir açıklaması lazım bana (:

buldum yaptım gönderdim , 1 hafta içinde dönücez dediler (: ayarlayayım ben yükler bırakırım unuturum sonra 1-2 sene sonra bakınca gelir bir şeyler herhalde :D

hAXuSpP.png

Tek video ile yaptım bunu :D

Google'a " Youtube Adsense " yaz videolu olarak anlatanlar var işine yarar...

Geri