• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yine yeniden nowaytodie klasiği.

Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2011
Puanı
2
Karaya vuruyordu cesetlerimiz..

Beyler finaller bittiğine göre bu seneki hikayemize başlıyabiliriz biraz ilgi olursa.Yazmayalı uzun zaman oldu yarım bıraktıklarım oldu sazan.avilerim oldu bu sefer gerçek birşeyler yapalım kısa olsun öz olsun ama birazda taktikle süsleyelim istedim ailenizin yandan yemiş behlülü geldi evet yine pileyboy klasikleri başlamak üzere sadece reserved almanız yeterli ilgiye göre başlarım :D

----------

Üniversitenin ilk gününden başlıyalım. 20 yaşında üniversiteye başlayan biri olarak ergenler hakkında fazlasıyla bilgiye sahiptim.Bi kere ilk gün herkes dikkat çekmek için cool olacaktı.Kural 1 farklılık hesabı ben direk içimdekini dökecek her zamanki kafamı yaşıycaktım.Sınıfa girdim kimseyi süzmeden biyere oturdum.baktım herkes cool arkamı dönüp bi merhaba çaktım.millet bu anı bekliyomuş meğer.merhaba falan arkadaki erkek grubuyla 10 dakika muhabbet ettik tamamdı şimdi sıra kızlardaydı.Nerden başlasam hangisinden başlasam tribindeydim o derece kız bolluğu var :D neyse yanıma bi kız geldi oturabilir miyim dedi.Şaşırdım ama belli etmedim tabi dedim.Kızla biraz muhabbet ettik nerelisin falan.Sonrasında yandan kızlar falan hobaa ortam bi anda kaynadı ilk gün için fena gözükmüyodu...Hadi şimdilik bunu okuyun yazan olursa 5-6 yorumdan sonra başlarım :D

2 yorum yetmezmi bşr ara Beyaz arkadaşımoz yazıyordu.Kalmadı artık okuyacak birşey sen yazda okuyalım

---------------------------------------

Son düzenleme:
Neyse beyler ilk gunden ben ortami kuruyodum sanki.siniftaki comez erkekler akillarinca cool takilip kimseyle konusmuyodu biri daha vardi benim gibi kayserili bi cocuk.cikista samimiyet kurup kizlarla cikista kahve icmeye gittik 5 kiz 2 erkek.acikcasi sevgilimden yeni ayrildigim icin hicbirine o gozle bakmadim saka lan saka bunu ben desem siz inanmazsiniz hangisini kaldirsam diye dusunuyodum ama bi yandan da acele etmemeye gayret ediyodum. Grupta en cok dikkat ceken gizemle cerendi tam benlikti guzeldi bumlar egolari falanda yerindeydi hersey bana goreydi resmen.neyse mobilden yazamiyorum yarin devam aeo.

Neyse beyler ilk gunden ben ortami kuruyodum sanki.siniftaki comez erkekler akillarinca cool takilip kimseyle konusmuyodu biri daha vardi benim gibi kayserili bi cocuk.cikista samimiyet kurup kizlarla cikista kahve icmeye gittik 5 kiz 2 erkek.acikcasi sevgilimden yeni ayrildigim icin hicbirine o gozle bakmadim saka lan saka bunu ben desem siz inanmazsiniz hangisini kaldirsam diye dusunuyodum ama bi yandan da acele etmemeye gayret ediyodum. Grupta en cok dikkat ceken gizemle cerendi tam benlikti guzeldi bumlar egolari falanda yerindeydi hersey bana goreydi resmen.neyse mobilden yazamiyorum yarin devam aeo.

Göster Ama Elletme Mode On :D

Geri