• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yok artık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
abi yok böyle bişey ya :D oyuna girdik master yi girmedi 4 kişiyiz adamlar 5 kişi 6/0 önde gidiyoruz :D sonra 25 dakka geçti master yi dedim kardeşim niye girmedin dediki pc kapandı :( 25 dakkadır pcyi açamamış :( bide ranked maç :(
Eq5ky7A.jpg

Son düzenleme:
Bronz 3 !?

Kötü başlangıç yapmışsın, ölüm gibi olur şimdi ordan çıkmak...

Dün 4 kişi oynuyorduk 1 kişi oyundan çıkmıştı adamların bütün kuleleri patlattık sırf basedeki kuleleri kalmıştı onlarıda patlatıcakdık bizimkiler sur verdi adamlar bile dedi şaka gibi oyun sizinde neden sur verdiniz falan dedim takım sur verdi yapacak bir şey yok.

allah aşkına daha bugün iki arkadaşın cafede süresi bitip 10. dakkada çıktıkları bir swde nasıl olurda silverde veya goldda olurum :D

Tek başına oyunu taşıyabileceğin herolar ile oyna. TF etkileceyecek heroları seç. Skarnerve Jarvan benim gözümde bu konuda 1 numara. Kastıktan sonra durdurulamıyor kolay kolay, dene.

Tek başına oyunu taşıyabileceğin herolar ile oyna. TF etkileceyecek heroları seç. Skarnerve Jarvan benim gözümde bu konuda 1 numara. Kastıktan sonra durdurulamıyor kolay kolay, dene.
ya abi ben anlatamadım galiba senin kasılmanda bi yerde takıma bağlı karşıdakini feedledimi ne minyon farmı yaparsın ne de kill alırsın zaten adamlar işe yaramıyor tfyede tek gidersin :D ya ranked matchda garene ne alıyım diyen adam gördüm sen bana jarvan ve skarne diyorsun :D

Platinium seviyesinden önce kesinlikle keyfinize göre champ oynamak diye birşey yok , Genelde takımınızdaki herkes çok çok kötü oynar , troll olur , afk olanlar olur , devamlı blame vs. vs. Çözüm yokmu derseniz var tabi .. Kesinlikle keyfimize göre champ oynamıyoruz .. Takımı tek başına sırtlayacak champion almak zorundasınız azda olsa kazanmak istiyorsanız .. Bütün oyunları kazanmak diye birşey yok rankedlarda .. Solo top gidersin Singed alırsın azcık farm bom bom bom , Twisted mid yaparsın lanede azcık üstünlük kurup ultin ile bota gidip double kill alırsın , rumble alırsın sadece 3 kill yeter karşıdakileri umursamaksızın bütün oyunları çevirirsin , Kayle alıp mide gidersin karşındaki ezme ihtimalin çok fazla zaten sen kasarsan oyun biter , Xin veya Jarvan alıp jungle gidersin jungle gerçekten iyi biliyorsan oyunu kazanırsın vs . vs. , Irelia , Jayce bunlar 1vs1 de op champlar ( Nerften önce Irelia 1vs5 yapabiliyordu ) .. Yani oyunu taşıyacak champ almak zorundasınız her lane için ayrı önerim var tabi

Düşük elolarda oyun taşımak için birebir herolar Akali Chogath Masteryi ad jungle veyatop

al master yi bd yap zaten düşük kümedesin adamlar anlayana kadar inhib alırsın singedde çok iyi taşır takımı latede

Anlayana kadarmı ben şuana kadar trde anlayan görmedim :)) şaka yapmıyorum gerçekten midden yardırıyorlarmı bas bottan veya topdan ben teemo ile yapıyordum arkadaşla eğlence maçı atarken rankda 1 kişide gelmezmi ya 1 kişi gelmıyor

Platinium seviyesinden önce kesinlikle keyfinize göre champ oynamak diye birşey yok , Genelde takımınızdaki herkes çok çok kötü oynar , troll olur , afk olanlar olur , devamlı blame vs. vs. Çözüm yokmu derseniz var tabi .. Kesinlikle keyfimize göre champ oynamıyoruz .. Takımı tek başına sırtlayacak champion almak zorundasınız azda olsa kazanmak istiyorsanız .. Bütün oyunları kazanmak diye birşey yok rankedlarda .. Solo top gidersin Singed alırsın azcık farm bom bom bom , Twisted mid yaparsın lanede azcık üstünlük kurup ultin ile bota gidip double kill alırsın , rumble alırsın sadece 3 kill yeter karşıdakileri umursamaksızın bütün oyunları çevirirsin , Kayle alıp mide gidersin karşındaki ezme ihtimalin çok fazla zaten sen kasarsan oyun biter , Xin veya Jarvan alıp jungle gidersin jungle gerçekten iyi biliyorsan oyunu kazanırsın vs . vs. , Irelia , Jayce bunlar 1vs1 de op champlar ( Nerften önce Irelia 1vs5 yapabiliyordu ) .. Yani oyunu taşıyacak champ almak zorundasınız her lane için ayrı önerim var tabi

Riot, better nerf irelia espirisini cok ciddiye aldi cunku. Nerfinde bir ayari olur ama ayip denen birsey var... hala cok iyi o ayri ama main herosu irelia olan benim gibi biri icin cok uzucu bir durum...

aslına bakıldığında tek başına oyun taşıma diye birşey yok herşey takımına bağlı sen biraz daha fazla etkilersin o ayrı ve bana kalırsa bu görevi her hero yapabilir buna lee sinde dahil ama düşük elolarda tek başına taşıma mümkün lee sin jungle yaparak bunu yapabilir erken oyunda ganglarıyla laneleri kazandırsa ve takımını dragona ve barona hazırlasa görevini yapmış olur artık gerisi takımındır:D

aslına bakıldığında tek başına oyun taşıma diye birşey yok herşey takımına bağlı sen biraz daha fazla etkilersin o ayrı ve bana kalırsa bu görevi her hero yapabilir buna lee sinde dahil ama düşük elolarda tek başına taşıma mümkün lee sin jungle yaparak bunu yapabilir erken oyunda ganglarıyla laneleri kazandırsa ve takımını dragona ve barona hazırlasa görevini yapmış olur artık gerisi takımındır:D
yüksek elolarda ?

Yüksek elolarda %90 herşey fighta bakıyor 10 15 20 dakikalara kadar kill çok olmuyor dragon savaşlarıyla fightlar başlıyor ondan sonra artık takımının performansına bağlı benim izlediklerim böyle hep.

Geri