• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yok daha neler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rureaux
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rureaux

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ocak 2013
Puanı
1
Beyler yok daha neler diyeceksiniz ama purLove'ın profilini forumda bulamadım :D biri linkini atsa çok büyük hayra geçmiş olur valla :pff:

---------------------------------------

Son düzenleme:
Yok kardeş ya hayranlık değil :D mbotla alakalı bir sorun yaşıyorum. Bir konu görmüştüm bu forumda benim sorunumla alakalı. O sıralar oynamadığım için sallamadan geçmiştim. Hatırladığım kadarıyla konu senindi (yanlış da hatırlıyor olabilirim) profilinden konu geçmişine bakacaktım :D

edit: neden banlandı la baya iyi bir hesaptı

Yok kardeş ya hayranlık değil :D mbotla alakalı bir sorun yaşıyorum. Bir konu görmüştüm bu forumda benim sorunumla alakalı. O sıralar oynamadığım için sallamadan geçmiştim. Hatırladığım kadarıyla konu senindi (yanlış da hatırlıyor olabilirim) profilinden konu geçmişine bakacaktım :D

edit: neden banlandı la baya iyi bir hesaptı

Sen buraya konunu aç ben yardımcı olurum. :)

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
l9Yx8Mr.png

0ucyobk.png

:D

Geri