• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yol Hakkı Kimin

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
1830_335467669906938_854301009_n.jpg

Sırasıyla yazın :)Bakalım benim gibi düz mantık düşünen varmı​

2'nin . Çünkü acil bir durum olabilir , yol vermeleri lazım . :)

2,1,3,4 ama bunu her gördüğümde şunu soruyorum; bu araçların aynı anda aynı kontrolsüz kavşakta rastlama şansı % kaç :D

ayrıca hangisi bu anda görevli ? (ışıkları yanıyor mu ondan bile şüpheli gibiyim :D)

Çift yol 4. bekler ambulans ile polis geçer sonra 4.ile 1. geçer...

bence 1.itfaiye çünkü itfaiye yetişemezse birçok kişi ölebilir ambulans 2. polis 3. normal taşıt 4.

Arkadaşlar düşünmediğiniz birşey var. 2 - 1 - 3 - 4 olması çok mantıksız 2 geçerken 3 de onunla birlikte geçebilir sonrada 1 ile 4 geçer

Çift yol 4. bekler ambulans ile polis geçer sonra 4.ile 1. geçer...

Benim gibi düşünen birisi varmış demek :D Öncelik ambulansta olduğundan ambulans geçer e o arada poliste karşısında olduğundan boş kalmasın geçsin.Öyle olmalı.Sonrada zaten itfaiye yol alır

----------

bence 1.itfaiye çünkü itfaiye yetişemezse birçok kişi ölebilir ambulans 2. polis 3. normal taşıt 4.

Ama şöyle birşey var ambulansın 2 dakika gecikmesi çok farklı sonuçlar doğurabilir ama itfaiyede pek söz konusu olamaz.

Benim gibi düşünen birisi varmış demek :D Öncelik ambulansta olduğundan ambulans geçer e o arada poliste karşısında olduğundan boş kalmasın geçsin.Öyle olmalı.Sonrada zaten itfaiye yol alır

----------

Ama şöyle birşey var ambulansın 2 dakika gecikmesi çok farklı sonuçlar doğurabilir ama itfaiyede pek söz konusu olamaz.

Ambulansın da aciliyeti var tabii ki ama itfaiyenin 2dakika gecikmesinin ne kadar fark ediceğini hafife alıyosun bence youtube'dan falan bakabilirsin bir yangın ne kadar hızlı büyüyor.

----------

Tabi sonra haberlerde görüyoz millet bağırıyo itfaiye neden gecikti :D
Bir bak istersen http://www.youtube.com/watch?v=q2lmyv6T-vo

Orasıda öyle aslında ama işte yol hakkı ambulansın.Polis orada sivilden farkı yok can kaybı olmadığı için :D Böyle bir durumda karşılaşmasın kimse.Yine buna şükür tek şeritli yolda ambulansla itfaiye karşı karşıya gelirse vah vaah.

Haybeye tartışmayın trafikte ambulansın 1. önceliği var.Daha yeni çıktım dersten A2 alıyorum da ^^

----------

3 dakika tüm evin yanması için yeterli zamandır :(

Geri