• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yöneticilerden istek.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FEFRT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FEFRT

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Ağu 2009
Puanı
2
Maxigamei fhright ile kullanıyordum eski mail adresim ile kayıt olduğumu hatırladım ve artık bunu aktif olarak kullanmak istiyorum acaba kullanıcı adımızı değiştirebilme gibi bir seçeneğimiz var mı?

Evet onu fark ettiğim için konu açtım zaten yani yöneticilerin kullanıcı adı değiştirme gibi bir yetkisi varsa mümkün müdür diye

Evet onu fark ettiğim için konu açtım zaten yani yöneticilerin kullanıcı adı değiştirme gibi bir yetkisi varsa mümkün müdür diye
Merhaba. yeni bir etkinlik gelene kadar kullanıcı adı değişimi yapılamıyor malesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri