• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yorum problemi

vodafone80

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ocak 2018
Puanı
1
Bir konuya yorum yapabılmek ıcın 3 tane konu mu acıyoruz ? daha hazır konuya yorum yapamıyoruz :hfy:

- - - Güncellendi - - -

sanırım sorunu hallettiniz tesekkur ederım ancak benım gıbı yorum yapamayan 10 arkadasım var dıscordda herkes tek tek bunu mu yapıcak anlayamadık ne yapmamız lazım yorum atabılmemız ıcın

Bir yere yorum yapmak için başka yerlere yorum yapıyoruz :D

Konu açmanız gerekmiyor, private server tanıtım ve off topic bölümleri dışında kalan diğer bölümlerde bulunan herhangi bir konuya 3 adet spam olmayacak baştan savma olmayan normal yorum yazmalısınız.

Bu uygulama yeni üye olan birinin direk private server konularına dalıp karalama yapmasına engel olmak için alınan küçük bir önlemdir sadece. Keyfiyen alınan veya hoşumuza giden bir karar olmasa da insanlarımızın tutum ve davranışları zaman zaman bizi bu tür önlemler almaya mecbur bırakmaktadır. Ha yaptığımız sorunu %100 çözüyor mu hayır tabi ki ancak bir nebze de olsa azaltıyor.

3 yorumu yaparken dikkat edin ban yemeyin, baştan savma şeyler yazarsanız spam olarak değerlendirilip üyeliğiniz bloke edilir.

Selamun aleyküm

- - - Güncellendi - - -

Kolay gelsin herkeze

Arşivden indirmek istedıgım dosyalara artık erişim imkansiz neden çünkü yorum istiyor tamam yorum yapalım ama ne göreyim konu KİLİTLENMİŞ.

Arşivden indirmek istedıgım dosyalara artık erişim imkansiz neden çünkü yorum istiyor tamam yorum yapalım ama ne göreyim konu KİLİTLENMİŞ.

Konu kilitlenmişse zaten ya link ölmüştür yada konu arşiv özelliğini yitirmiştir. Merak etmeyin boşuna yorum yapmamış oluyorsunuz yani bu durumda :)

Mantıklı ama yorucu olmuş yorum yapmak için düzgün başlık arıyoruz

evet haklısın bende en başta bulamadaım nasıl yorum yapacağımı

:) bende çözemedim bu işi nasıl olacak bilmiyorum

- - - Güncellendi - - -

sbot ile ilgili herseyi ogrene bilirim dimi buradan

- - - Güncellendi - - -

sbotta otomatik taxi yapabiliyor muyum oto ex kabul edip para alabiliyor mu

- - - Güncellendi - - -

aynen ondan kaynaklı

- - - Güncellendi - - -

alınmış mantıklı bir karar

eyvallah

- - - Güncellendi - - -

sorun çözülür umarım

- - - Güncellendi - - -

sağolasın kardeş

Caps onlıne lınk gormek ıcın yorum yapın dıyor yorum yapamıyorum :)

- - - Güncellendi - - -

yorum nıye sılemıyoruz forumda ?? bunu sılmek ıstıyorum

Geri