• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yorum ve tavsiyeler lütfen

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan erdeme61
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı olsun,kasa ve gpu'yu özellikle çok beğendim.Güle güle kullan kardeşim :) Oyun için zaten 8GB ram fazlasıyla yeter ancak işlemci i5 te bırakmak bu sisteme yakışmamış bana göre işlemcide yine O.C destekli ve güçlü olsun istiyorsan i7 4770k - TeknoFiyat bütceni zorlamıyorsa kesinlikle öneririm.

Son düzenleme:
2.5 T bütçe amd işlemciyi atıp bunu koydum bu halle zorladı epey zaten kasayı da zorladım biraz arttırdım. Teşekkür ederim umarım uzun süre idare eder beni. Black pearl oynicamda bide grafik işleri var 16 lazım ram. Yorumun için saol.

Oyun için heleki silkroad için 8 çok rahat yeter kardeşim,render yapmıyacaksanda işlemciyi yükseltmeye zaten gerek yok grafik içinde 16 gerek olmaz diye düşünüyorum.

Vsro üstünde çalışıyorum lol oynuyorum ve botlar o sırada açık kalmalı. vegas ta render yapıyorum gerekli olursa sonradan uğraşmim diye alıyorum.

Geri