• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YouTube Analitiğim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Her ne kadar video çekmeyi bir süreliğine bırakmış da olsam analitiğe şöyle bir bakayım dedim durum bu :D

Yahu ben anlamıyorum r10a bakıyorum 1k görüntülemeye 2-3 tl alan adamlar var.Biz sürünüyoruz :D Sen partnerliğe başvur bu arada sonuçta videoların özgün. 1k görüntülemeye standart 2 tl alırsın.

Bence youtube ismini değiştir, Lets Play serisine başla. Sağlam abone çekilebilir. :D

Kardeş bu işten nasıl para kazanıyorsun,sakıncası olmazsa banada bahsedermisin :)

O kadar uğraş emek izlenme sayısı vs.. o para ?

Partnerlik alabilirse kazanç büyük oranda artıcak.Youtubeyide site kurmak gibi düşün ilk başlarda hiç kazanç gelmiyor emek harcıyorsun onlada bitmiyor tabi birde hit yakalamak lazım.Benim videolarda sıfır emek var hatta kanalda yeni ama 60dolar oldu birikim :D

Abi bu işe başlarken kafamda hiç para olayı yoktu yani bu işe para kazanayım hevesi ile başlamadım o gelen para benim için önemli değil yani video çekmeyi hobi olarak görüyorum.

Youtube partnerlik almayı öğren.Çok daha fazla kazanırsın hemde sabit yani.Tıkladı tıklamadı derdi yok :D

Geri