• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube e-book satsam kaç kişi alır? :D

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Günlük 50-200 arası kazandıran bir ebook yazsam kimler alır merak ettim :D

Fiyatı 150 lira civarı olacak :evl:

Kardeşim okadar kazanıyon hala kazancam diye uğraşıyon :D gözünü para bürümüş

Arkadaşlar buna inanmayın ben size 1 ay sonra bedava e book hazırlıcam :D şuan youtube çözüm aşamasındayım :D

kanka bana 100 yaparsan anlaşırız :D

Son düzenleme:
Kardeşim okadar kazanıyon hala kazancam diye uğraşıyon :D gözünü para bürümüş

Arkadaşlar buna inanmayın ben size 1 ay sonra bedava e book hazırlıcam :D şuan youtube çözüm aşamasındayım :D

kanka bana 100 yaparsan anlaşırız :D

Eğer günün 12 saati yt uğraşırım senin taktiklerini uygularım hem partner hem adsense yürütürüm 5 sunucu alırım diyorsan günlük 700-800 lirayı vurabilirsin çok rahat şekilde.Bu sistem tamamen kendim buldum 1 kişiye anlattım oda ne kadar kolay para aktığını size söylesin. :D
[MENTION=210935]Terk-i Diyar[/MENTION]

bana sat ben alırım
hiç farketmez ben alırım :D
Cahil başınla bu bebenin bi kaç taktiği ile dünkü hasılat 170 tl ama dündü o bügün 10 tl her daim papaz pilav yeniyor zaten

bana sat ben alırım
hiç farketmez ben alırım :D
Cahil başınla bu bebenin bi kaç taktiği ile dünkü hasılat 170 tl ama dündü o bügün 10 tl her daim papaz pilav yeniyor zaten

Bu abimiz günde 2-3 saat uğraşıyor.Şimdi 12 saat uğraştınızı düşünün :)

Geri