• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Hakkında

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Arkadaşlar bu youtube videolu ders anlatım yaptım müzikli örnek

yalnız sorun şu ben youtubeden para kazanacam ama videolarda üçüncü kişi ile eşleşti diyor ve para kazanmayı açamıyorum sorunu bilen varmı ?

Video kendi yapımın görüntü eşleşeni veremez müzikten dolayı kaynaklanıyordur.Telifsiz bir şarkı koyarsan açabilirsin para kazanmayı.

YT sana videolarda kullanabileceğin bi takım şarkılar veriyor ama pek dinlenesi şeyler değil.Telifsiz ses bulman lazım ses eşleşeni yemişsin.

bir çogundan kaldırdım müzikleri artık nasıl yaparım bilmiyorum bakacam çaresine olmadı sesli anlatım :)
Akıcı bi şekilde sesli anlatım yapabilirsen izleyiciler tarafından daha çok beğenilirsin.Bu yaptığını hobi gibi düşün pek kazanamazsın para kazanmaya odaklanma yani :)

Akıcı bi şekilde sesli anlatım yapabilirsen izleyiciler tarafından daha çok beğenilirsin.Bu yaptığını hobi gibi düşün pek kazanamazsın para kazanmaya odaklanma yani :)

yok amaç para degil o en son planda whmcs rehber videolarım hep 1.81 kişilere ulaşmış bende boşdurmasınlar diye :)

birazdaha açıklarsan ? :)

google yada youtube üzerinden nocopyrightsounds şeklinde aratabilirsin. bazı şarkılarda videonda yayınladığın şarkının ismini açıkalama kısmında yada sanatçı kısmında not olarak düşmen gerekir ve itunes linkini video ek bilgide paylaşman gerekir biraz uzun uygun vakitte hala bulamamış olursan anlatırım.
ayrıca telifsiz müziklerin yayınlandığı onlarca site de mevcut internette araştırman gerek saygılar.

Geri