• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Kalite Ayarı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akyl

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
100
Youtube dan video izlerken sadece iki tane kalite ayarı çıkıyor bunun bir çözümü varmı?

video bu

bendeki kalite ayarı

264j7k1.png

sorun tarayıcıda değil maxthon lada denedim yine aynısı oluyor. Bazı yabancı forum sitelerinde oynatıcıyla alakalı bir şeyler yazıyor tam anlayamadım. Eğer çözümünü bilen varsa yazabilirmi?

Bu videonun yüklenmesi ile alakalı olabilir.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

yardım edebilecek kimse yokmudur?

Videolardan kaynaklı, aynı grubun videolarına bakıpta hepsi aynı diyorsan yanılırsın herhangi bir videoda aynısını yapıyormu ?

BoXgmp.jpg

Bende hiç bir sorun yok.Senden kaynaklıda olabilir.Videodan kaynaklı olması biraz saçma olabilir HD gösteren bir video 480p mi gösteremicek. :D

Lindsey Stirling :sevgi

sorun bilgisayarda sanırım :D firefox html5 kullanmıyor adobe üzeriden açıyor ondada kalitelerde 240-360-720p var yani yine 480p yok :D

Geri