• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Kanal Resmi // Yardım

Baykaahkahaa

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2012
Puanı
32
Merhaba arkadaşlar benim youtube'de neredeyse 3 bin aboneli bir emre aydın kanalım var. En büyük ea fan kanalı diyebilirim. Malum haberiniz varmı yok mu aralık 2'de yeni bir single şarkı yayınlıyor. Ve o yüzden kanalımın kapak resmini değiştirmek istiyorum ve bunun içinde grafik tasarımdan anlayan arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var.

Aşağıda bulunan resimi youtube için kanal resmi olarak düşünüyorum üzerine '' Sen Beni Unutamazsın '' yazılmasını istiyorum. yeni şarkının ismi olur kendileri.

Resim ;

Ve bu linkteki ; ea logosunun da kullanılmasını istiyorum ;

Aslında istediğim buna benzer birşey alttaki yazı farklı bir fontta yazılırsa güzel olur gibime geliyor ...

- - - Güncellendi - - -

Buda yeni şarkının tanıtımı ;

- - - Güncellendi - - -

yok mu yardımcı olacak bir arkadaş :)

Söylediğin resmi altan üsten bastırdığın zaman tuhaf birley çıkar ortaya veya resmin belli bir kısmını mı istiyorsun

Geri