• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube kanalı açtım yorumlarınızı ve desteğinizi bekliyorum

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Merhaba gençler ve genç kalanlar çoktandır buralara uğrayamıyordum. İnternette aktif olmamla birlikte hem Youtube kanalı açayım dedim hemde buralarda daha çok aktif olmayı düşünüyorum eskilerden kalan var mı bilmiyorum ama onlara da selamlar yenilerde hoş geldiler boş bırakmasınlar forumumuzu. Sizden isteğim yeni kanalıma destek olursanız çok sevinirim.Genelde günlük olarak eğlenceli bilgi videoları atmayı planlıyorum şimdilik 2 videom oldu örnek olarak;

[UYARI]
Hafiften uygunsuz içerik olabilir ona göre açın.

[/UYARI]
[UYARI]

[/UYARI]

Kanal linki;
Ne? Kim? Kaç?

Her türlü iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum. Nerelerde yanlış yaptığımı veya başka neler yapabileceğimi söylerseniz sevinirim.

Kanalın hayırlı olsun. Bol kazançlar. Bilmem hoşuna gider mi ama sana bir tavsiye vereyim. Bağırarak konuşmaya çalışırken ürettiğin tükürük, sesinin netliğini bozmuş. Bu nedenden dolayı rahatsız edici ses tonunu düzeltmelisin. Örnek olarak kendine Ruhi Çenet'i alabilirsin..

Kanalın hayırlı olsun. Bol kazançlar. Bilmem hoşuna gider mi ama sana bir tavsiye vereyim. Bağırarak konuşmaya çalışırken ürettiğin tükürük, sesinin netliğini bozmuş. Bu nedenden dolayı rahatsız edici ses tonunu düzeltmelisin. Örnek olarak kendine Ruhi Çenet'i alabilirsin..

Hoşuma gitti tabi neden gitmesin bana da böyle yorumlar gerekiyor zaten. Bağırma konusuna gelirsek mikrofonum şuanlık çok iyi bir mikrofon değil ve ayarlarını tam çözemedim o yüzden dediğin gibi bağırma gereği duyuyorum ilk videoların günahı olmaz diyelim mesela diğer videomda ise çok kısık olmuş sesim sanki tam çözemedim meseleyi inşallah zamanla düzelecek yorumun için tekrar teşekkür ederim.

Ses rengin güzel, anlatımın falan da fena değil. Video çektikçe ustalaşıp daha iyisini yaparsın, başarılar dilerim

Geri