• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Kapak Fotografı Tasarımı İçin Hazır Resim [PSD Mevcut]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WILDGUARD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

WILDGUARD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Tem 2014
Puanı
9
Youtube Kapak Fotografı İçin Hazır Resmimiz ;
fn5u.png

Hazir resmimizin PSD dosyasını paylaştım fotografı düzenleyip kendi kanalınıza göre tasarladıktan sonra şu hali alacaktır ;

Tasarımımızı Yaptıktan Sonraki Resmimiz ;
nmio.png

Bu tasarimi yaptıktan sonra da PSD'de silinecek alanların yanına "Sonradan Silinebilir" yazdim ve bunu silmenizin amacı ise telefondan veya televizyondan giren olursa o kapak fotografi kötü durmasın diyedir.

PSD'den Görüntü ;
odzk.png

"Arka plan" ile "Gözüken Alan" kısmını aynı renklerde tasarlayın ve tasarımı bitince "Gözüken Alan" silin ki örnekte verdigim gibi dursun.

Tasarımı Yaptık ve Gerekli Alanlari Sildikten Sonraki Resmimiz ;
e6aa.png

tsck.png

PSD Dosyasını INDIR​

Geri