• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Kazanç

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
beyler bu ay videolarım patlama yaptı toplam kazanç 460$+ küsürü geçti bu para nezaman kesinleşmiş kazançlar arasına geçecek bilen varmı?

adamlar parayı kırmıs nasıl becerıyorsunuz su cocomu neyse soylemıyor sankı parası boluncek turk da işte illa kendı yapıcak baskasına soylemıcek neyse 2hafta ugrastım baktım olmucak bıraktım ben :D

kardeş çok iyi oluyor aslında ama video izlenim ve reklama tıklanım sayısına bağlı ben 3günde 3 patlamayla 400 doları geçti kazanç dahasıda gelicek

adamlar parayı kırmıs nasıl becerıyorsunuz su cocomu neyse soylemıyor sankı parası boluncek turk da işte illa kendı yapıcak baskasına soylemıcek neyse 2hafta ugrastım baktım olmucak bıraktım ben :D

Hocam ben kazancımı pek söylemeyi sevmem ama bankada 12.750 tl birikmişim var ve arabamı youtube üzerinden alıcam şimdi ben size bunu burada söylesem o kazanç dibe vuracak emin ol...

Hacım bu arada iyi kazanmışssın ama niche ve yabancı içerik yönel derim biri gelir sahte telif atar 3. de gider kanal işini sağlama a l 3 kanal aç herbirine aynı videoyu at :)

Bol kazançlar.

Ayrıca ben yazacağımı yazdım alıp çalışıp kazanmak isteyene hazıra konan kazanamaz.

https://www.maxigamerz.com/f224/youtube-para-kazanma-mumkunmu-part1-captaincoco-220505/

Son düzenleme:
kanka sana paranı sormadımkı ben nasıl para kazanırım derım sen yok soylemem olmaz kendın yap dedın bıyazcık yardım edeydın ıyıdı

Hocam ben kazancımı pek söylemeyi sevmem ama bankada 12.750 tl birikmişim var ve arabamı youtube üzerinden alıcam şimdi ben size bunu burada söylesem o kazanç dibe vuracak emin ol...

Hacım bu arada iyi kazanmışssın ama niche ve yabancı içerik yönel derim biri gelir sahte telif atar 3. de gider kanal işini sağlama a l 3 kanal aç herbirine aynı videoyu at :)

Bol kazançlar.

Ayrıca ben yazacağımı yazdım alıp çalışıp kazanmak isteyene hazıra konan kazanamaz.

https://www.maxigamerz.com/f224/youtube-para-kazanma-mumkunmu-part1-captaincoco-220505/

aynende niche hakkında fazla bilgim yok okumayıda fazla sevmiyorum. yabancı içeriklerede elimizden geldiği kadar onlarıda fazal takip edemiyorum sadece konser ve maç özetleri iş görüyor

kanka sana paranı sormadımkı ben nasıl para kazanırım derım sen yok soylemem olmaz kendın yap dedın bıyazcık yardım edeydın ıyıdı

Ben sana nasıl kazanacağını açık açık anlatıyorum.Googleye girip funny videos yazıp güncel videolar bulup atmak zor birşey değil veya fail yazıp veya cat yazıp son atılan güncel videoları atmak gerçekten zor değil.Ben sana şu siteye gir şu videoyu indir şu kanala at şu etiketi gir şu başlığı gir şu açıklamayı gir twittere gir imle diye anlatmam içeriği bul zaten o yazıklarımdan kendi izlenimi çok çok iyi alabilirsin.

Ben sana nasıl kazanacağını açık açık anlatıyorum.Googleye girip funny videos yazıp güncel videolar bulup atmak zor birşey değil veya fail yazıp veya cat yazıp son atılan güncel videoları atmak gerçekten zor değil.Ben sana şu siteye gir şu videoyu indir şu kanala at şu etiketi gir şu başlığı gir şu açıklamayı gir twittere gir imle diye anlatmam içeriği bul zaten o yazıklarımdan kendi izlenimi çok çok iyi alabilirsin.

Anahtar kelime detayları var lakin bunlar emek ister araştırman lazım vs vs adam okadar araştırmış emek vermiş siz gelip nasıl kazancam diyipte adam sana bunca emegini önüne seremez serse bile rakip cıkmış olur kazanc 2 ye bölünür ( ben böyle biliyorum :) )

@Torento

hocam adam sana nasıl yapılacağından ne yükleyeceğine kadar söylemiş sen hala bana birşey söylemedin anlatmadındasın :)

Adam araştırıp yolunu buluyor gelene geçene anlatıp neden ekmeğine taş koysun veya yatarak öğrenen para kazansın?

para biriktiren sen deilmiydin :D %25ti en son ne oldu

YouTube kazancı ile 3'e katladım. :D Sabır ettikten sonra her şey oluyormuş onu anladım. :D

YouTube'tan para kazanacaklara söyleyim ilk ay xxx para kazandım, 2. ay 10$ kazandım 3. ay 5$ kazandım, sonra ki aylar tavan yaptı yani bu iş sabır işi siz bu işi zevkle yaparsanız emeğinizin karşılığını alırsınız. Bu işlerden en iyi para kazanma şekli de özgün video yapmak. Vine videoları gibi Smosh grubunun yaptığı gibi. Benim YGS ve LYS bitince inşallah yazın bomba gibi bir şeyler yapacağım YouTube ile ilgili bu forumdan da 2 kişiyle garanti çalışmak istiyorum hadi hayırlısı. :)

YouTube kazancı ile 3'e katladım. :D Sabır ettikten sonra her şey oluyormuş onu anladım. :D

YouTube'tan para kazanacaklara söyleyim ilk ay xxx para kazandım, 2. ay 10$ kazandım 3. ay 5$ kazandım, sonra ki aylar tavan yaptı yani bu iş sabır işi siz bu işi zevkle yaparsanız emeğinizin karşılığını alırsınız. Bu işlerden en iyi para kazanma şekli de özgün video yapmak. Vine videoları gibi Smosh grubunun yaptığı gibi. Benim YGS ve LYS bitince inşallah yazın bomba gibi bir şeyler yapacağım YouTube ile ilgili bu forumdan da 2 kişiyle garanti çalışmak istiyorum hadi hayırlısı. :)
Bende ygs lys hazırlanıyorum. Sınavlardan sonra bende bu youtube işine odaklanacağım. :D

özgün çalışmanın patlaması için abone şart :D gerisi faso fiso

benimde ygs lys var la bi onlar bitsinde başlıcam coco az çok bişi söyledi sağolsun cınım benim ya :D abi adam 1 yıl araştırıyor siz geliyorsunuz adama nasıl kazanıyon lan herşeyi anlat diyorsunuz siz olsaydınız anlatırmıydınız tabiki hayır :D

15-20 arası kesinleşir 25-30 arası hesabına yatar

Bu ayın 31. günü kesinlenecek , birdaha ki ayın 31.günü paranı çekebilirsin.Bende bu ay sonunu bekliyorum :) Bu arada parayı çekebilmen için onaylatman lazım hesabını , epini girdin mi ?

Geri