• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube kazancım SSli (Fakirler girmesin ahahahaha)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Evet fakirler çıkın lan konudan ahahahhahahahaha çıksın fakirler ahahahaha.

w24yv.jpg

Yorumlarınızı gece gündüz video atarak günde 10 saatimi harcayarak kazandığımı düşünerek atarsanız sevinirim.Arkdaşlarım hadi len gezelim dediği zaman yok kardo ben video atıcam dedim kaç aydır evdeyim gecem gündüzüm bu işte iş yerinde bile bununla uğraşıyorum.Bedava para değil %92 helal ! (%8 spam :D)

Diğerler gelirler yabancı özgün :'(

işte sadece maxigameye açtığı video konularıyla bukadar para kazanılıyor sizde paylaşın sizde kazanın! :D

adresini ver dövmeye gelirim temiz bi dayak üstüne 200 tl alırım senden para lazım :D

ve bu kazancın çoğu yabancı videolarda dır asıl kazanç onlardan sağlanıyor

La forumu dolaşıp dolaşıp aynı konuya giriyom bu konuda beni çeken bir şey var. :D Bir de o paralarla yılbaşında sağlam eğlenirsin gibime geliyor. Hadi hayırlısı olsun diyah. Çok çalışan kazanıyormuş demekki onu öğrettin.

oldum olası becerememişimdir şu adsanse youtube şeysini güle güle harca :)

Kanalın linkini istemiştim geçen atmamıştın.
Şimdi at bari

Git koltuğunu Değiştir Önce Ayı o ne biçim koltuk :D
SANANE ULaN ! xd
Hayırlı olsun kakao,daha çok kazanman dileğiyle :drunks
Teşekkür ettim inş hacı inş :D
Bir de bana der ne zaman sorsam evdesin, git dışarı gez diye kendisi yapıyormuş :haha
sen bütün gün evdesin olm ben arada dışardayım :D
La forumu dolaşıp dolaşıp aynı konuya giriyom bu konuda beni çeken bir şey var. :D Bir de o paralarla yılbaşında sağlam eğlenirsin gibime geliyor. Hadi hayırlısı olsun diyah. Çok çalışan kazanıyormuş demekki onu öğrettin.
Aynen aga çalışan kazanır :D çalışan demir ışıldırken pasla.. neyse öyle bişey :D
oldum olası becerememişimdir şu adsanse youtube şeysini güle güle harca :)
Eyv hacım teşekkür ettim :D
Kanalın linkini istemiştim geçen atmamıştın.
Şimdi at bari

Kanal linklerimi tanıdıklarıma atıyorum.Özgün kanalların linklerini kimseye atmadım atmamda.Spam kanallarıda kimse istemiyor ne yapalım :D

Geri