• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Kazancınızı Arttırma

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
arkadaşlar şimdi sizlere birkaç bilgi vereceğim bunlarla alakalı.

1-içeriğinizi yabancı tutun.türkçe videolardan para kazanamassınız.(LEGAL)türkçe videolardan tık başına 00.1$ kadar alabilirken.yabancı videolardan tık başına 0.50$ alabilirsiniz(güzel etiketlerle)
2-https://adwords.google.com/ buradan videonuza en uygun etiketi bulup videonuza yerleştirin.
3-Güncel videoları takip edin.
4-Açıklama kısmına olabildiğince yazı doldurun.Örneğin Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ilgili bir video yüklediniz.Açıklama kısmına sadece yetenek sizsiniz türkiye yazmak yerine yetenek 2013,ses yetenekleri,dans yetenekleri,yetenek sizsiniz dans eden çocuk,yetenek sizsiniz stand up gösterisi,yetenek sizsiniz türkiye 26 ekim izle vb etiketlerle doldurun.
5-Videonun hızlı index almasını sağlamak için ilk önce videoyu özel olarak yükleyin.Para kazanma ışığını felan herşeyi etiketleri hallettikten sonra videoyu herkese açık olarak ayarlayın videonun daha hızlı index aldığını göreceksiniz.

Ya benım kanalımmın para kazanması alındı suan para kazanma aktıf degıl yenı kanal açıp adsenseye baglasam para kazanma aktıf olurmu

: Skypden eklıyorum senı neydı tam ısmın atarmsıısn

Son düzenleme:
Ya benım kanalımmın para kazanması alındı suan para kazanma aktıf degıl yenı kanal açıp adsenseye baglasam para kazanma aktıf olurmu

eğer bir kanalının para kazanması devre dışı kaldıysa eğer alt kanalların veya adsenseye bağlı kanalların varsa onlarında para kazanması gidebilir ve o kanaldaki parayı alamassın.ama şansın varsa bakarsın para kesinleşir.bu videoda para kazanması devre dışı kalan kanalları tekrar açmayı anlattım (ama tekrar gidebilir)

Şu adword'sü nasıl kullanıcam? Bi tarif eder misin resimli olarak ? :D

legal diyom ben illegal niche yapmak istesem elimde bir metin belgesi var tek tıkta 350TL veriyor

Alakasız niche elbette ban sebebide uygun videoları yüklemek gerek zaten niche çalışıyorsan.

1 kelimede 1 video koyabilirsin zaten niche vermek istemiyorum :D aynı video üzerinde aynı içerik video çok az fakat hepsinden girersen bilmem.Tık başı 120$ olan adamlar vardı işin üstadları.

----------

legal diyom ben illegal niche yapmak istesem elimde bir metin belgesi var tek tıkta 350TL veriyor

O herkeste var :DBendede var o tarz birsürü kelime önemli olan tamamen doğru çalışmak malum adsense pin sıkıntısı var.

Tarık geçen kanalına girmiştim söylemeyi unuttum kanalındaki videoların nerdeyse tamamında telif ihlali vardı kazandıgın para boşuna gitmesin dikkat et,Acunn medya yolluyor telif ihlali belli bir süre sonra.

Geri